„Taniec z Gwiazdami”: Doda wystąpi w końcu w programie? Już wiadomo!

5 listopada 2022
Przez: : W.M.

Wielu fanów ma ogromną nadzieję, że Doda zdecyduję się w końcu na udział w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie będzie mogła zaprezentować swoje umiejętności. Rabczewska w jednym z ostatnich wywiadów wyraźnie zaznaczyła, czy widzowie zobaczą ją kiedyś w TzG.

Taniec z Gwiazdami to bez wątpienia jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych stacji Polsat.

Niedawno zakończyła się emisja najnowszej edycji, w której o Kryształową Kulę walczyli Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, oraz Jacek Jelonek i Michał Danilczuk. To widzowie decydowali, do kogo trafi nagroda w wysokości 100 tys. złotych dla gwiazdy oraz 50 tys. złotych dla tancerza i ostatecznie ich głosami zwycięzcami 13. edycji Tańca z Gwiazdami zostali Ilona oraz Robert.

Zobacz także: Krawczyńska po finale zaczęła “gwiazdorzyć”? Jelonek nie krył zdziwienia…

Program Taniec z Gwiazdami wciąż przyciąga przed ekrany wielu widzów, co niemal gwarantuje, że powstanie kolejna edycja, w której zobaczymy nowe gwiazdy. Czy Doda, która występowała w TzG dotychczas wyłącznie w roli muzycznej gwiazdy, zdecyduje się jednak zatańczyć?

Doda wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

W finałowym odcinku 13. edycji Tańca z Gwiazdami wystąpiła Doda, prezentując jeden ze swoich najnowszych utworów. Nie da się ukryć, że wielu fanów czeka na to, aż Doda zdecyduje się kiedyś wystąpić w tanecznym show w roli uczestniczki.

Rabczewska wielokrotnie otrzymywała propozycje udziału w TzG, jednak rezygnowała, tłumacząc to problemami ze swoim kręgosłupem. Dzięki temu, jak Doda dba o swoje zdrowi, uciążliwe bóle kręgosłupa, które towarzyszył jej przez kilka lat, minęły. Czy w związku z Tym Doda zdecyduje się na udział w Tańcu z Gwiazdami?

„To, że ja nie mam problemów z kręgosłupem, wynika z tego, że o siebie dbam. Nie narażam się na różne jakieś takie kroki, ruchy czy sporty, które wyeksploatowałyby mój kręgosłup, stawy czy to, z czym miałam problem zawsze”– wyjaśniła w rozmowie z Party.pl

Doda wyraźnie podkreśliła, że nie zamierza wystąpić w Tańcu z Gwiazdami, tym samym narażając swoje zdrowie.

„Ja sobie nie wyobrażam, żebym dla programu miała zaniechać cała moją pracę, cała moją rehabilitację, i po prostu znów nabyć się tych kontuzji, Żadne pieniądze nie są tego warte” – dodała

Doda, wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?/ fot. AKPA

Żałujecie?

źródło: party.pl/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej