“Taniec z gwiazdami”: Gwiazdor programu dokonał coming-outu! “Nie będę udawał kogoś, kim nie jestem “

14 maja 2024
Przez: : M.J

Michał Kassin, znany z udziału w programie “Tańca z gwiazdami”, niedawno podzielił się  informacją z fanami. W wywiadzie udzielonym portalowi Plejada ujawnił, że jest w związku z Jakubem Pursą, również tancerzem i choreografem, który brał udział w konkursie Mister Polski.

Michał Kassin w Tańcu z gwiazdami

Kassin, który zdobył serca widzów swoimi porywającymi występami z Roksaną Węgiel w “Tańcu z gwiazdami”, postanowił otwarcie mówić o swojej relacji z Jakubem. Jednak prawdziwym wyzwaniem dla Michała była decyzja o coming oucie. Zanim opublikował nagranie ze swoim partnerem, obawiał się reakcji otoczenia. Choć część najbliższych już wiedziała o jego orientacji i relacji z Jakubem, to dla wielu osób było to nowe i nieznane.

ZOBACZ TAKŻE: “Taniec z Gwiazdami 14”: Roxie wściekła się po przegranej? Wspomina o słynnej klątwie wokalistek

“Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę. Prawda i zgodność ze sobą to najpiękniejsze, co można osiągnąć”- napisał na Instagramie

Coming out Michała Kassina

Niezwykle ważne dla Kassina było życie zgodnie ze sobą i w pełnej autentyczności. Mimo obaw postanowił podzielić się swoją prawdą ze światem. Okazało się, że otrzymał więcej wsparcia i gratulacji, niż się spodziewał. To dało mu pewność, że podjęta decyzja była słuszna.

“Przed wstawieniem filmiku z moim partnerem bałem się reakcji innych, bo choć najbliższe mi osoby wiedziały o mojej orientacji i nawet znały Jakuba, to spora część znajomych i dalszej rodziny nie wiedziała. Okazało się jednak, że dostaje więcej wsparcia i gratulacji odwagi bycia sobą, niż hejtu, więc jestem przeszczęśliwy, że to zrobiłem”

Dla tancerza najważniejsze jest teraz życie w pełni, bez konieczności ukrywania swoich uczuć i tożsamości. Choć zdaje sobie sprawę, że niektórzy mogą się odwrócić od niego po tej informacji, to uważa, że życie w zgodzie ze sobą jest najważniejsze i najpiękniejsze.

“Czuję się teraz w 100 proc. wolny. Chcę żyć pełnią życia i kochać pełnią siebie, teraz nie muszę się już kontrolować i całkowicie mogę wrażać to, co czuję w każdym obszarze swojego życia”

ZOBACZ TAKŻE: Burza po finale “Tańca z gwiazdami”. Polsat “olał” Kaźmierską. Dodała wpis!

Źródło: Plejada / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej