Połącz się z nami

„Taniec z gwiazdami”: Iwona Pavlović w finale znowu jedzie po Żyle!

Rozrywka

„Taniec z gwiazdami”: Iwona Pavlović w finale znowu jedzie po Żyle!

Podczas finałowego odcinka, nie obyło się bez docienk ze strony Iwoy Pavlović. Jurorka skrytykowała jednego z finalistów, ale wbiła szpilę również Justynie Żyle!

Przypomnijmy, że w finale biorą udział dwie pary: Joanna Mazu i Jan Kliment oraz Gimper i Natalia Głębocka. Wielkim szokiem zarówno dla jurorów jak i widzów było przejście do finału Gimpera, który z tańcem nie radzi sobie za najlepiej. Jednak jego postać wzbudza sympatie widzów, co przekłada się na smsy, dzięki którym youtuber dostał się do finału „Tańca z Gwiazdami”.

Wielką niespodzianką odcinka, poza obecnością wszystkich uczestników tanecznego show,  jest Michał Malitowski, który zasiadł na fotelu czwartego jurora.

Podczas finałowego odcinka Pavlović nie powstrzymała się bez docinki w kierunku byłej uczestniczki. Już na samym początku finału zwróciła się do Gimpera:

„Jesteś w finale chociaż tańczysz gorzej niż wszyscy uczestnicy, poza jednym wyjątkiem”.

Nie ciężko się domyślić, kogo miała na myśli jurorka. Od samego początku Iwona PAvlović nie kryła swojej antypatii w stosunku do Justyny Żyły. Jej krytyczne oceny uchodziły za jedne z najsurowszych, jakie dotychczas pojawiły się w programie. Bez wątpienia Żyła nie za dobrze radziła sobie na parkiecie, jednak komentarze Pavlović były często złośliwe i ukazywały jej negatywny stosunek do blogerki.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry