Taniec z Gwiazdami- Kubicka nawiązuje do afery z Opozdą! Wiemy kto odpadł!

4 października 2019
Przez: : M.S.

Taniec z gwiazdami- za nami kolejny, czwarty odcinek tanecznego show. Gwiazdy, wraz ze swoimi partnerami, zaprezentowały swoje tańce do utworów z lat 80 tych, które wybrali dla nich widzowie. Jak poradzili sobie w tym tygodniu? Kto pożegnał się z programem?

Na scenie „Tańca z Gwiazdami”, jak co tydzień, taneczne pary stoczyły walkę o przejście do kolejnego odcinka, co daje im szansę na dalszą bitwę o Kryształową Kulę. Pary zaprezentowały swoje tańce do utworów z lat 80-tych.

Relacja “Taniec z Gwiazdami”

Na pierwszy ogień poszli Sandra Kubicka i Adam Adamonis. Para zatańczyła foxtrota, który oczarował jury. Iwona Pavlović zachwycona była pracą stóp Sandry. Ostatecznie para zdobyła 26 punktów.

Przy okazji Sandra Kubicka zaapelowała do wszystkich o przemyślaną adopcję. Przyznała, że sama nie do końca podjęła rozsądną decyzję, ale piesek, którego przygarnęła od Asi Opozdy, ma świetną nową właścicielkę. Przyjaciółka Sandry wraz z Fortuną pojawiła się na widowni „Tańca z Gwiazdami”.

Kolejna parą prezentującą swoje umiejętności była Magda Bereda i Kamil Kuroczko, którzy zatańczyli jive’a.

„Przed przerwą miałam wrażenie, że byliśmy w tanecznym niebie, po przerwie w takim troszkę tanecznym piekle, aczkolwiek przyznaje, że energia pozytywna bije od Ciebie. Wiesz co nie przejmuj się tak bardzo, że Ci w tym tańcu tak nie wychodzi, nie każdy musi być Dancing Queen, Ja widzę, że Ty się starasz, tylko to nie jest po prostu Twoja bajka. Postępu nie widzę, nie widzę poprawy. Listę mam tu całą błędów wypisanych”- ostro skwitowała Pvlović.

Para otrzymała w sumie 11 punktów.

Następnie walca wiedeńskiego zatańczyli Ola Kot i Tomasz Barański. Ola zachwyciła jurorów swoją delikatnością i eterycznością. Para zdobyła w sumie 22 punkty.

Przyszła kolej na Akopa Szostaka i Sarę Janicką. Para zaprezentowała pasadoble, z gościnnym udziałem Piotra Cugowskiego. Andrzej zarzucił Akopowi zbytnią nieśmiałość na parkiecie. Para otrzymała 17 punktów.

Na parkiecie kolejni pojawili się Monika Miller i Janek Kliment w quickstepie, z gościnnym udziałem Grzegorza Skawińskiego. Para zaprezentowała mnóstwo figur akrobatycznych, Monika popisała się chodzeniem na rękach, czym zdumiona była Iwona Pavlović. Jurorzy mieli kilka uwag co do techniki wykonania tańca. Para ostatecznie zdobyła 17 punktów.

Kontuzja Adama Małczyka

Następnie swój taniec zaprezentowali Adam Małczyk i Hania Żudziewicz. Para zatańczyła cha-chę. Adam zmaga się z kontuzją stawu skokowego oraz stawu kolanowego. Mimo tego kabareciarz całkiem nieźle sobie poradził na parkiecie. Para otrzymała 17 punktów.

Kolejno, pasadoble zatańczyli Damian Kordas i Janja Lesar.

Michał Malitowski stwierdził:

„Jak w tej piosence idziesz po finał… ogarniasz wszystkie figury… weterynarz, kucharz i jeszcze tancerz.”

Iwona Pavlović dodała:

„Nic dodać, nic ująć”

Para zdobyła 27 punktów.

Jako ostatni na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” pojawili się Basia Kurdej- Szatan oraz Jacek Jeschke. Para zaprezentowała się w gorącej sambie.

„To była rzetelna samba z krwi i kości”- skomentowała Iwona Pavlović.

Para otrzymała 26 punktów.

W tym tygodniu, decyzją telewidzów z programem pożegnali się Adam Małczyk i Hania Żudziewicz!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej