Połącz się z nami

„Taniec z Gwiazdami” – pierwszy odcinek za nami! Padły mocne słowa z ust Iwony Pavlović!

Rozrywka

„Taniec z Gwiazdami” – pierwszy odcinek za nami! Padły mocne słowa z ust Iwony Pavlović!

9. sezon „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” rozpoczął się i to z wielkim przytupem! Gwiazdy zaprezentowały się w różnych tańcach. Jak wypadli i jak ocenili ich jurorzy? Nie zabrakło gorzkich słów! Pavlović zmiażdżyła Justynę Żyłę!


Co wydarzyło się w 1. odcinku Tańca z Gwiazdami 9?

Za nami pierwszy odcinek show. 12 par zaprezentowało swoje umiejętności taneczne, a oceniało ich trzyosobowe jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Ola Jordan.

Zobacz także: Kiedy 1. odcinek Tańca z Gwiazdami 9?

Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Qczaj i Paulina Biernat. Para zatańczyła cha-chę. Iwona skomentowała:

„Qczaj, jesteś bardzo ruchliwy!”.

Natomiast Andrzej Grabowski wyznał, że jest zaskoczony tym występem. W rezultacie para otrzymała 20 punktów.

Następnie na scenie zaprezentowali się Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak. Blogerka została pochwalona za umiejętności i para otrzymała 18 punktów.

Kolejno, swoje umiejętności zaprezentowali Czadoman i Walerija Żurawlewa. Zatańczyli walca, który został oceniony na 18 punktów. Iwona Pavlović pochwaliła:

„Kolejny występ, który mi mówi, że będzie dobry poziom w tej edycji”,

Ola Jordan dodała:

„Miałeś ramę od początku do końca, było naprawdę fajnie”.

Jive’a zatańczyli Sebastian Stankiewcz i Janja Lesar. Para zdobyła aż 22 punkty. Po nich na scenie wystąpili Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski, którzy zaprezentowali walca.

Ola Jordan pochwaliła krótko:

„To był przepiękny i delikatny walc”

Para otrzymała 18 punktów.

Tango to taniec, z którym zmierzyli się Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, którzy otrzymali 17 punktów.

Pavlović zmiażdżyła Justynę Żyłę w Tańcu w Gwiazdami 9

Kolejni na parkiecie pojawili się Justyna Żyła i Tomasz Barański, którzy zatańczyli cha-chę. Występ ten z pewnością nie należał do udanych. Iwona Pavlović ostro skrytykowała Justynę:

„Justyna, ja parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji, ale po twoim występie cofam swoje słowa…Tańczyłaś jak przedszkolak, ale to chyba za duże słowo. Masakra. Pozostaje ci chyba tylko walka o SMS-y”.

Para zdobyła tylko 8 punktów.


Następnie mogliśmy obejrzeć starcie małżonków. Najpierw na parkiecie tango zatańczyli Jakub Kucner i Lenka Klimentowa, co Iwona skwitowała: „To wiało nudą”. Później parkiet przejęli Joanna Mazur i Jan Kliment. Ich wzruszający występ został oceniony aż na 26 punktów.

Po nich na scenie pojawili się Gimper i Natalia Głębocka tańczący jive’a.

„Było to przyjemne i przyzwoite”-krótko skomentowała Pavlović. Para zdobyła 16 punktów.Kolejna para, która zatańczyła na scenie to Dominika Tajner- Wiśniewska i Wojciech Jeschke, którzy zdobyli 14 punktów. Następnie parkietem zawładnęła Agnieszka Radwańska ze swoim partnerem Stefano Terrazzino. Zatańczyli jive’a, który został oceniony na 18 punktów. Iwona Pavlović z niedowierzaniem skomentowała:

„Pierwsza rakieta, a taka skromna, cicha, pokorna, jestem w szoku”.Tym razem nikt nie odpadł z programu. Jednak w kolejnym odcinku, aż dwie pary pożegnają się z show. Ponadto głosy widzów z pierwszego odcinka przechodzą do kolejnego!


A jak tam Wasze wrażenia po pierwszym starciu gwiazd?

Źródło: Instagram Tańca z Gwiazdami

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry