Połącz się z nami

„Taniec z Gwiazdami” Weselne klimaty! Wieniawa powaliła na kolana!

News

„Taniec z Gwiazdami” Weselne klimaty! Wieniawa powaliła na kolana!

Za nami kolejna odsłona 11 sezonu „Tańca z Gwiazdami”, który po długiej przerwie wrócił na nasze ekrany. W tym odcinku gwiazdy i ich taneczni partnerzy zatańczyli dla nas do największych przebojów z weselnych imprez! Kto tym razem zachwycił jurorów i widzów, a dla kogo był to ostatni taniec? Zobaczcie! „Taniec z Gwiazdami” Weselne klimaty!

11. edycja „Tańca z Gwiazdami”  już od samego początku jest na wysokim poziomie, a każdy odcinek dostarcza nam wielu emocji. Niestety, ale, jak również wiemy, regulamin programu jest nieubłagany i tym samym z show pożegnało się już kilka par. Nie zobaczymy na naszych ekranach Tomasza Oświecinskiego, Sylwestra Wilka, który zrezygnował przez kontuzję i Nicole Bogdanowicz. 

O Kryształową Kulę nadal walczą: Julia Wieniawa, Ania Karwan, Edyta Zając, Milena Rostowska-Galant, Sylwia Lipka, Bogdan Kalus, oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Zobaczcie, kto zdobył najwięcej punktów, a dla kogo zakończyła się przygoda w „Tańcu z Gwiazdami”

W tym odcinku mogliśmy usłyszeć samego Sławomira z Kajrą, którzy rozgrzali publiczność i telewidzów „Weselnym Pytonem”!

„Taniec z Gwiazdami” Weselne klimaty!

Jako pierwsi zatańczyli Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Ta para w poprzednim odcinku zdobyła zaledwie 12 punktów. Tym razem zatańczyli dla nas Walca Wiedeńskiego! Za swój występ zgarnęli 19 punktów! Jurorzy zgodnie stwierdzili, że był to dużo lepszy występ od poprzedniego.

Drudzy na parkiecie zameldowali się Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Para zatańczyła Jive’a. Energia Edyty w tańcu zachwyciła jurorów i tym samym ta para zdobyła 26 punktów!

Para, która zatańczyła jako trzecia to Ania Karwan i Jan Kliment. Oni zatańczyli dla nas przepięknego Walca Angielskiego. Ania i Janek zdobyli 28 punktów!

Następna para to Sylwia Lipka i Rafał Maserak. Para zatańczyła Quickstepa. Sylwia, która w ostatnim odcinku dopiero przekroczyła granicę 20 punktów, tym razem zdobyła 24 punkty i to był jak do tej pory ich najlepszy występ.

Następnie parkiet należał do Julii Wieniawy i Stefano Terrazzino. Oni zatańczyli Rumbę. Bardzo trudna choreografia, jednak zatańczona fenomenalnie zasłużyła na 30 punktów!

Lenka Klimentova i Bogdan Kalus zatańczyli Sambę. Ich występ został oceniony na 20 punktów!

Ostatni taniec należał do Mileny Rostkowskiej – Galant i Jacka Jeschke. Specjalnie dla nich zaśpiewał sam Michał Wiśniewski! Milena i Jacek zgarnęli 22 punkty za Paso Doble!

Na szczycie tabeli znaleźli się Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino! Ostatnią parą w głównej klasyfikacji byli Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak.

Tym razem po raz ostatni zatańczyli dla nas Milena Rostkowska -Galant i Jacek Jeschke!

Zaskoczeni? Komu kibicujecie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry