Tatiana Mindewicz-Puacz: [wiek, Projekt Lady, partner, Instagram]

15 września 2020
Przez: : KS

Tatiana Mindewicz-Puacz jest jedną z mentorek w popularnym programie Projekt Lady, który cieszy się dużą popularnością wśród telewidzów stacji TVN. Wiele osób zastanawia się, czym kobieta zajmuje się poza tym. Co wiadomo na temat jej życia zawodowego, a także prywatnego mentorki z Projekt Lady?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Tatiana Mindewicz-Puacz (@tatiana_empe)

Tatiana Mindewicz-Puacz: wiek

Mindewicz-Puacz pochodzi ze Szczecina, a urodziła się 30 czerwca 1971 roku. W związku z tym aktualnie ma 50 lat. Po ukończeniu jednego z warszawskich liceów ogólnokształcących udała się na studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Oprócz tego, jest absolwentką profesjonalnej szkoły psychoterapii.

Tatiana Mindewicz-Puacz: czym się zajmuje?

Okazuje się, że mentorka z programu Projekt Lady prowadzi bardzo rozbudowaną karierę zawodową. Mianowicie, jest psychoterapeutką, coachem, trenerką komunikacji interpersonalnej i masowej oraz rozwoju osobistego i publicystką. Często pojawia się również w charakterze ekspertki stacji telewizyjnych. Co ciekawe, przez pewien czas była managerką aktorki Katarzyny Cichopek. Wydała autorski audiobook oraz dwie książki.

Zobacz także: Kim jest Irena Kamińska-Radomska?

Tatiana Mindewicz-Puacz: Projekt Lady

Z produkcją ,Projekt Lady’jest związana od 2016 roku, czyli od samego początku programu. Na przestrzeni lat pojawiła się we wszystkich dotychczasowych sezonach. Występuje tam w roli mentorki, która wraz z innymi ekspertkami stara się pomóc młodym, zbuntowanym dziewczynom przeorganizować ich życie i sprawić, aby zachowywały się jak prawdziwe damy. Cieszy się dużą sympatią zarówno uczestniczek, jak i telewidzów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tatiana Miz (@tatiana_empe)

Tatiana Mindewicz-Puacz: partner

Kobieta przez długi czas nie dzieliła się swoim życiem prywatnym w sieci. Jednakże, jakiś czas temu na jej profilu w jednym z serwisów społecznościowych pojawiło się wspólne zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Okazuje się, że jej ukochany ma na imię Piotr i zajmuje się cateringiem dietetycznym oraz biznesem. Jest matką dwóch synów, a pierwszego z nich urodziła w wieku 18 lat.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tatiana Macz (@tatiana_empe)

Tatiana Mindewicz-Puacz: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @tatiana_empe, a jej aktywność tam śledzi niespełna 150 tysięcy użytkowników.

źródło: Instagram Tatiany Mindewicz-Puacz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej