Połącz się z nami

Tatiana Mindewicz-Puacz: [wiek, Projekt Lady, partner, Instagram]

Opisy gwiazd

Tatiana Mindewicz-Puacz: [wiek, Projekt Lady, partner, Instagram]

Tatiana Mindewicz-Puacz jest jedną z mentorek w popularnym programie ,,Projekt Lady’’, który cieszy się dużą popularnością wśród telewidzów stacji TVN. Wiele osób zastanawia się, czym kobieta zajmuje się poza tym. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jej życia zawodowego, a także prywatnego, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Tatiana Mindewicz-Puacz: wiek

Mindewicz-Puacz pochodzi ze Szczecina, a urodziła się 30 czerwca 1971 roku. W związku z tym, w tym roku skończyła 49 lat, w co trudno uwierzyć. Po ukończeniu jednego z warszawskich liceów ogólnokształcących udała się na studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Oprócz tego, jest absolwentką profesjonalnej szkoły psychoterapii.

Tatiana Mindewicz-Puacz: czym się zajmuje?

Okazuje się, że mentorka z programu ,,Projekt Lady’’ prowadzi bardzo rozbudowaną karierę zawodową. Mianowicie, jest psychoterapeutką, coachem, trenerką komunikacji interpersonalnej i masowej oraz rozwoju osobistego i publicystką. Często pojawia się również w charakterze ekspertki stacji telewizyjnych. Co ciekawe, przez pewien czas była managerką aktorki Katarzyny Cichopek. Wydała autorski audiobook oraz dwie książki.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Tatiana Muacz (@tatiana_empe)

Tatiana Mindewicz-Puacz: ,,Projekt Lady’’

Z produkcją ,,Projekt Lady’’ jest związana od 2016 roku, czyli od samego początku programu. Na przestrzeni lat pojawiła się we wszystkich dotychczasowych sezonach. Występuje tam w roli mentorki, która wraz z innymi ekspertkami stara się pomóc młodym, zbuntowanym dziewczynom przeorganizować ich życie i sprawić, aby zachowywały się jak prawdziwe damy. Cieszy się dużą sympatią zarówno uczestniczek, jak i telewidzów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Tatiana Miz (@tatiana_empe)

Tatiana Mindewicz-Puacz: partner

Kobieta przez długi czas nie dzieliła się swoim życiem prywatnym w sieci. Jednakże, jakiś czas temu na jej profilu w jednym z serwisów społecznościowych pojawiło się wspólne zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Okazuje się, że jej ukochany ma na imię Piotr i zajmuje się cateringiem dietetycznym oraz biznesem. Jest matką dwóch synów, a pierwszego z nich urodziła w wieku 18 lat.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Tatiana Macz (@tatiana_empe)

Tatiana Mindewicz-Puacz: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @tatiana_empe, a jej aktywność tam śledzi niespełna 150 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Tatiana Mindcz (@tatiana_empe)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry