Tatuażysta ostrzegał – nie posłuchała. Teraz pokazuje efekty [WIDEO]

1 grudnia 2022
Przez: : obcas

Tatuażysta ostrzegał – nie posłuchała. Pewna młoda kobieta, mimo tego, że specjalista jej to odradzał – zdecydowała się na tatuaż w dość niecodziennym miejscu. Jak się okazało, klientka bardzo szybko pożałowała swojej decyzji. W sieci pokazała, co po czasie stało się z “arcydziełem” na jej ciele. To powinno być przestrogą dla innych. Film znajdziecie w dalszej części tekstu.

Tatuażysta ostrzegał – kobieta nie posłuchała. Teraz w sieci pokazuje efekty swojej decyzji. To stało się z tatuażem! [WIDEO]

Tatuaże nadal cieszą się ogromną popularnością. Decydują się na nie osoby coraz młodsze. Niestety, nie wszystkie decyzje są dobrze przemyślane. Chodzi nie tylko o dobór wzoru czy napisu, ale też wybór miejsca, gdzie dany tatuaż ma być zrobiony. Na nic zdają się też rady doświadczonych w swoim fachu tatuatorów. Klienci płacą i wymagają, jednak często nie stosują się do wskazówek ekspertów.

O jednej z takich sytuacji czytamy w serwisie o2.pl. Swoją historią na TikToku podzieliła się pewna młoda dziewczyna, która zignorowała rady tatuatora. Wobec tego zdecydowała się na wytatuowanie napisu na wewnętrznej części dolnej wargi. Jak się później okazało – był to jeden wielki błąd i wyrzucenie pieniędzy w błoto. Dlaczego? Co stało się z tatuażem niedługo po jego zrobieniu?

ZOBACZ TAKŻE: Polski piłkarz ogolił się na łyso po awansie do 1/8 mundialu! Dotrzymał obietnicy danej przed meczem z Argentyną. Tak teraz wygląda [FOTO]

Tatuaż niemal całkowicie zniknął. “To wideo może być przestrogą”

Jak widać na nagraniu z TikToka 19-latki – tatuaż na jej wardze niemal zupełnie zniknął. Młoda kobieta zdecydowała się na napis “Tequila?”, jednak już prawie nic po nim nie zostało. Pod nagraniem napisała:

To wideo może być przestrogą, żeby nie zawracać sobie takimi pomysłami głowy. Może być też pocieszające dla osób, które zdecydowały się tego typu zły ruch.

Pod TikTokiem nie zabrakło komentarzy od osób, które doświadczyły czegoś podobnego. Sam materiał możecie zobaczyć poniżej.

źródło: o2.pl, TikTok; foto: TikTok

@eloutandabout this is either a sign to not bother or a comfort video that your bad choice will fade 😂 #liptattoo #tattoo #fyp #foryou #foryoupage #FilmTeyvatIslands #traveltiktok #gapyear ♬ follow smeek2poor – smeek2poor

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej