Tę zagadkę rozwiązuje tylko 1 proc. ludzi. Widzisz drugie zwierzę na obrazku?

16 stycznia 2023
Przez: : obcas

Tę zagadkę rozwiązuje tylko 1 proc. ludzi. W sieci ostatnio coraz bardziej popularne się łamigłówki, w których musimy wykazać się szybkością działania i nie lada spostrzegawczością. Jedna z ciekawszych pojawiło się niedawno na TikToku. Mało kto jest w stanie dostrzec na obrazku drugie zwierzę – zwłaszcza, że jest na to jedynie 20 sekund. Czy Wam się to uda? Zobaczcie sami! Obrazek oraz rozwiązanie zagadki i metoda jej odgadnięcia – to wszystko znajdziecie poniżej.

Tę zagadkę rozwiązuje tylko 1 proc. ludzi. Widzisz drugie zwierzę na obrazku? Masz na to tylko 20 sekund!

Zagadki na spostrzegawczość to coś, co internauci dosłownie uwielbiają. Dzięki temu mogą bardzo szybko sprawdzić się w krótkim i łatwym teście. W sieci w ostatnich dniach dużo mówi się o zagadce ze zwierzętami. Jak czytamy w serwisie o2.pl – tylko 1 proc. ludzi jest w stanie wszystko odgadnąć w 20 sekund. Zadanie wydaje się banalnie proste – na grafice musimy odszukać dwa zwierzęta. Jedno z nich widoczne jest od razu. A gdzie kryje się drugie? Czy rzeczywiście się tam znajduje? Da się je w ogóle odszukać? Jak to zrobić?

Okazuje się, że sprawa dla niektórych rzeczywiście jest dość skomplikowana. Sporo osób nie radzi sobie z rozwiązaniem zagadki w mniej niż 20 sekund. A czy Wam się uda? Zobaczcie sami – potraficie znaleźć dwa zwierzęta na tym obrazku?

tę zagadkę rozwiązuje tylko 1 procent ludzi

źródło: TikTok

ZOBACZ TAKŻE: Poszła do drogiego hotelu w Gdańsku z latarką UV. To było na pościeli! [WIDEO]

Rozwiązanie zagadki jest banalne – tam kryje się drugie zwierzę

Po spojrzeniu na obrazek, pierwszym co rzuca się w oczy dla zdecydowanej większości jest ptak trzymający coś w rodzaju kawałka sera. Gdzie natomiast szukać drugiego zwierzęcia? Jeżeli jeszcze się Wam to nie udało – to macie ostatnią chwilę, aby się zastanowić i dokładniej przyjrzeć grafice.

Jeżeli nadal nie udało wam się zlokalizować drugiego zwierzęcia – ułatwieniem okaże się obrócenie obrazka do góry nogami. Wtedy wszystko natychmiast powinno stać się łatwiejsze. Jak słusznie zauważyli internauci, wtedy zdecydowanie prościej dostrzec sylwetkę wilka, który także zdaje się trzymać ser.

Udało Wam się rozwiązać łamigłówkę w mniej niż 20 sekund?

źródło: o2.pl, Twitter; foto: Twitter

@rana_illusions What do you see? #tree #test #challenge #ranaillusions ♬ Spongebob – Instrumental – Common Cents

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej