Tęczowa stylizacja Małgorzaty Rozenek na Paradzie Równości

25 czerwca 2022
Przez: : W.M.

W sobotę 25 czerwca na ulicach Warszawy przechodziła Parada Równości. Tysiące osób nie tylko z Polski zebrało się w stolicy, aby głośno wyrażać swój sprzeciw przeciwko wciąż obecnej nietolerancji dla osób innej orientacji. Jedną z gwiazd, której nie zabrakło na Paradzie, była Małgorzata Rozenek. Żona Radosława Majdana postawiła na kolorową stylizację, która zachwyciła jej fanów.

Parada Równości 2022

Parada Równości w Warszawie zorganizowana została po raz 21. Marsz osób, które walczą o akceptację i tolerancję dla osób ze społeczności LGBTQ+, w tym roku był pod nazwą Warsaw & Kyiv Pride Marching For Peace 2022. W związku z trwającą na Ukrainie wojną organizatorzy połączyli siły z Kyiv Pride, która nie mogła przeprowadzić jubileuszowego marszu u siebie w kraju.

Parada Równości na ulicach Warszawy rozpoczęła się o godzinie 14:00. Na marszu poza społecznością LGBTQ+, pojawiły się także osoby, które wyrażają swój sprzeciw dla nietolerancji i walczą o równość oraz brak wykluczenia.

Rozenek na Paradzie Równości

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna ze znanych z show-biznesu osób, która od lat wspiera społeczność LGBTQ+. Nic zatem dziwnego, że gwiazda także pojawiła się na Paradzie Równości.

„Tęczowi przyjaciele 🌈🦄🦋💜💛💚💙🤍💖 zawsze możecie na mnie liczyć 💚💛💙🧡❤️💜 bo każda miłość jest szlachetna i piękna 💛💚💙🧡❤️ jestem z Wami dziś na Paradzie Równości i każdego innego dnia” – napisała Rozenek na swoim Instagramie

Zobacz także: Stroje kąpielowe marki Małgorzaty Rozenek-Majdan to hit tego sezonu.

Stylizacją, która wybrała na marsz, Małgorzata pochwaliła się na swoim Instagramie. W tym roku gwiazda postawiła na dopasowaną sukienkę w neonowym zielonym kolorze, do której dobrała różowe buty na wysokim słupku. Całość stylizacji dopełniły ogromne, kolorowe skrzydła.

Obserwatorzy żony Majdana zachwycili się stylizacją Małgosi na Marsz Równości.

„Pięknie ❤️a do tego jeszcze taka figura 😍😍😍marzenie, wygląda Pani zjawiskowo.”

Piękne kolory, mega Pani wygląda”

„Wow świetnie wyglądasz”

„Czadowa stylówka” – pisali internauci pod zdjęciami

Małgorzata Rozenek-Majdan
Stylizacja Rozenek-Majdan na Paradę Równości

A jak Wam podoba się tęczowa stylizacja Rozenek-Majdan?

źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej