Mężczyźni uwielbiają kobiety w tym stroju kąpielowym. To nie bikini

21 czerwca 2024
Przez: : K.M.

Czy są takie stroje kąpielowe, które mężczyźni bardziej preferują u kobiet? Oczywiście, że tak! I wbrew pozorom, nie jest to bikini, które odsłania więcej ciała. W takim razie, jaki kostium jest na podium? Zaraz wszystkiego się dowiecie!

Jaki strój kąpielowy wybrać

Przy wyborze kostiumu kąpielowego kobiety sugerują się przede wszystkim wygodą, a co z przyciąganiem wzroku mężczyzn? Jak się okazuje, jest to również bardzo ważny aspekt. W jednym z badań dla portalu „Mail Online” sprawdzono, jak strój na lato króluje u nich na podium, a jaki ich odstrasza. Badanie polegało na tym, że jedna kobieta zaprezentowała się w trzech różnych modelach strojów kąpielowych. Natomiast, badani mężczyźni wyposażeni byli w odpowiednie okulary, które śledziły ruchy ich gałek ocznych. Dzięki takim okularom wyniki dokładnie pokazywały, gdzie ich wzrok podążał oraz na który kostium zwrócili największą uwagę, a także, na które miejsca kobiecego ciała zatrzymywali swój wzrok.

Zobacz także: Te sukienki z „Pepco” królują tego lata. Musisz je mieć w swojej szafie!

Mężczyźni uwielbiają kobiety w tym stroju kąpielowym

Najmniejszą uwagę mężczyzn przykuł sportowy jednoczęściowy strój, skupił on jedynie 23% spojrzeń.

Podczas badania, gdy modelka zaprezentowała się w bikini, zdecydowanie szybko przyciągnęła spojrzenie mężczyzn, lecz to nie ten kostium wygrał. Ten strój dopiero po pięciu sekundach zwrócił uwagę jednego z badanych, stwierdził, że strój naprawdę mu się podoba i doskonale podkreśla kobiecą figurę. Drugi mężczyzna oznajmił, że „jest to jeden z najbardziej niegrzecznych i kuszących strojów”.

Największą furorę wśród przebadanych mężczyzn zrobił jednoczęściowy strój kąpielowy, z ozdobną plecionką przy dekolcie. Mężczyźni stwierdzili, że bardzo zmysłowo odsłania biust i może przypominać bardzo kobiecą bieliznę. To właśnie ten kostium zelektryzował męskie spojrzenia i okazał się zwycięzcą!

Strój kąpielowy jednoczęściowy
Strój kąpielowy jednoczęściowy

Jeśli zależy Ci, aby szybko przykuć uwagę mężczyzn na plaży koniecznie wybierz jednoczęściowy kostium kąpielowy ze zmysłowym dekoltem!

Źródło: CANVA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej