„The Traitors. Zdrajcy” – nowy program TVN. Czy to będzie HIT?

3 lutego 2024
Przez: : K.M.

Już w tym roku na antenie stacji TVN będziemy mieli przyjemność oglądać nowe show The Traitors. Zdrajcy. Na czym polega ten program? Kogo zobaczymy w roli gospodarza? Zaraz wszystkiego się dowiecie!

The Traitors. Zdrajcy

The Traitors. Zdrajcy to program, który pierwszy raz pojawi się w polskiej odsłonie, a inspirowany jest na holenderskim formacie. Ten program znany już jest w ponad 20 krajach, między innymi w: Australii, Grecji, Belgii czy Stanach Zjednoczonych. Show The Treitors. Zdrajcy inspirowany jest popularną grą Mafia. Do produkcji zaproszonych zostało ponad 20 osób, które będą dzielić się na „lojalnych” i „zdrajców”, a dokładnie „zdrajców” będzie trzech. Muszą oni wyeliminować „lojalnych”, a oni próbują zdemaskować przeciwników, aby zapewnić sobie bezpieczną pozycję.

Uczestnicy show przebywać będą w historycznym zamku z bardzo mroczną scenerią i tłem. Będą oni musieli ukończyć wiele trudnych misji, które wymagają dużej sprawności fizycznej. Niektóre z tych zadań premiowane są tarczą chroniącą przed eliminacją. W każdym z odcinków odbywać się będzie również wspólna narada, gdzie uczestnicy eliminować będą osoby do opuszczenia programu. Co najważniejsze, każde ich poczynanie będzie śledzić wiele ukrytych kamer.

Zdjęcia do nowego programu TVN zakończyły się w 2023 roku, a emisja show odbędzie się podczas wiosennej ramówki stacji już w tym roku. Prawa do polskiej wersji The Traitors. Zdrajcy nabyła grupa TVN Warner Bros. Discovery. A kogo zobaczymy w roli prowadzącej? Niezwykłą Malwinę Wędzikowską!

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska to znana prezenterka telewizyjna, stylistka, scenograf oraz kostiumograf. Pracowała przy licznych produkcjach filmowych, między innymi w: Kocham cię, Polsko!, The Voice of Poland czy Top Model. Co więcej, była ekspertką w programie Druga twarz, a także prowadziła program Ostatnia szansa.

A Wy będziecie oglądać najnowszy program stacji TVN The Traitors. Zdrajcy?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej