Połącz się z nami

The Voice Kids 3 – Bitwy w drużynie Cleo. Kogo zobaczymy w finale?

the voice kids 3

Rozrywka

The Voice Kids 3 – Bitwy w drużynie Cleo. Kogo zobaczymy w finale?

Za nami ostatni odcinek, tego z pewnością bardzo emocjonującego dla jury i uczestników etapu, czyli bitew. Tym razem w szranki stanęli mali bohaterowie „The voice Kids 3” z drużyny Cleo. Pokazali rzeczywiście wielkie talenty, a niektóre wykonania w etapie Sing Off niewątpliwie zachwyciły jurorów. Kogo zatem wybrała „ciocia” Cleo ? Kto wystąpi w finale? Zobaczcie!

Tydzień temu faktycznie oglądaliśmy zmagania w drużynie Tomsona i Barona, teraz przyszedł czas na wybranków Cleo. Jak można się było spodziewać,
zabrała ona swoją drużynę na staropolską wieś. Tam poprzez zagadki i zabawę kolejno wyłaniały się poszczególne trójki uczestników.

The Voice Kids 3. Bitwy 3.

Jako pierwsi wystąpili trzej chłopcy Grześ. Oliwier i Paweł, którzy zaśpiewali piosenkę „Bo jak nie my, to kto”, Mroza i Tomsona. Mali wykonawcy wczuli się w ten energetyczny kawałek, a najbardziej z całej trójki przekonał do siebie Paweł.

Następnie mogliśmy oglądać Agnieszkę, Martynę i Olę, które fenomenalnie wykonały piosenkę Rihanny „Diamonds”. Spośród nich dalej przeszła Agnieszka.

„Jestem fanką jej barwy głosu, ale też osobowości”– powiedziała o swojej wybrance Cleo.

Kolejno pokazali się nam Kamil, Dawid i Szymon w swojej boysbend-owej odsłonie. Zaśpiewali oni bowiem kawałek zespołu Backstreet Boys „Get Down”. Cleo z tej trójki postawiła na Szymona.

„Wybrałam Szymona, bo zrobił największy progres”– powiedziała Cleo.

Jako czwarta trójka z kolei zaprezentowały się trzy wyjątkowe dziewczyny, które na chwilę przeniosły nas do lat sześćdziesiątych. Magda, Cornelia, a także Wiktoria zaśpiewały klasyk muzyki jazzowej Etty James „At Last”. Po ich występie wszyscy trenerzy klaskali na stojąco w uznaniu, Cleo zaś miała bardzo trudny wybór.

„Moim zdaniem najlepiej poradziła sobie Magdalena” – powiedział Dawid.

Zdana pozostałych jurorów były podzielone, Cleo jednak poszła za głosem serca i wybrała Wiktorię.

„Każda z was wypełniła w 100% to o co poprosiłam… Muszę wybrać jednak najmocniejszy głos. Myślę, że najsilniejszym ogniwem bedzie Wiktoria”.– powiedziała Cleo.

Przed ostatnim występem było wykonanie piosenki Urszuli „Konik” przez Maję, Natalię i Kubę. Okazało się, że serce Cleo skradła słodka Maya, bo to ja spośród nich wybrała trenerka. Jako ostatnie wystąpiły trzy „diwy” Julia, Natalia i Julia, które zaśpiewały utwór Adele „Rolling in the deep”Było to świetne wykonanie, które również docenili wszyscy jurorzy.

Cleo w tym przypadku zdecydowała się zabrać do kolejnego etapu Natalię.

The Voice Kids 3. Song Off.

W etapie Sing Off zobaczyliśmy zatem najlepszą szóstkę spośród uczestników drużyny Cleo. Paweł grając na fortepianie zaśpiewał piosenkę „Chwytaj dzień” Kayah i Zobigniewa Wodeckiego. Agnieszka wykonała bardzo dobrze piosenkę „The Greatest”, Szymon zaś porwał wszystkich utworem zespołu Youngblood „5 Seconds Of Summer. Wiktoria pokazała nam się w tym samym kawałku co na przesłuchaniach w ciemno, czyli utworze „Creep” Radiohead. Najmłodsza Maja zaśpiewała piosenkę z filmu Zaplątani, a Natalia fenomenalnie wykonała utwór Adele „All I Ask”.

Z całej szóstki Cleo zabrała do finałowych odcinków Natalię, Wiktorię i Szymona.

A wy co sądzicie o tym wyborze?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry