„The Voice Kids”: Viki Gabor zostanie nową jurorką w programie?

7 lipca 2021
Przez: : W.M.

Finalistka drugiej edycji The Voice Kids zdradziła, czy widziałaby siebie jako nową trenerkę młodych uczestników talent-show. Viki Gabor zostanie nową jurorką w programie?

https://www.instagram.com/p/CQ6f_B7BvQM/

The Voice Kids

Program The Voice Kids bez wątpienia jednym z najbardziej lubianych programów telewizyjnych, w których udział biorą dzieci. Talent-show pojawiło się w polskiej telewizji w 2018 roku i szybko zyskało sympatię widzów Telewizji Publicznej. Dzięki udziałowi w programie ogromną popularność zdobyły m.in. Roxie Węgiel, Viki Gabor, czy Sara Egwu-James.

Jak wiadomo, niedawno ogłoszono casting do kolejnej edycji, co oznacza, że niedługo fani programu, którym usłyszeć możemy wiele utalentowanych młodych dzieci, zobaczyć będą mogli już piąty sezon The Voice Kids.

Zobacz także: Kim jest Sara Egwu-James?

Viki Gabor zostanie nową jurorką The Voice Kids?

Chociaż dziś Viki Gabor jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia w Polsce, jej kariera wokalna narodziła się właśnie dzięki programowi The Voice Kids. Młoda wokalistka wzięła udział w drugiej edycji talent-show, gdzie pod skrzydłami trenerów Thomsona i Barona zakwalifikowała się do finału. Wówczas pierwsze miejsce zajęła Ania „Anika” Dąbrowska, natomiast Wiktoria była druga. Mimo iż Gabor nie wygrała Voice’a, jej kariera nabrała rozpędu. Niedługo później piosenkarka wzięła udział w Konkursie Eurowizji dla Dzieci, który spektakularnie zwyciężyła, wykonując swój utwór Superhero.

W jednym z ostatnich wywiadów, którego udzieliła Wiktorią, 14-latka zdradziła, czy sama chciałaby zostać jurorką w programie The Voice Kids.

„Byłoby bardzo fajnie, ale nie wiem, czy na ten moment chciałabym być jurorką. Sama jeszcze się wszystkiego uczę. Nie jestem na tym etapie, że mogłabym kogoś poprawiać czy oceniać” – przyznała w rozmowie z Pudelkiem

Chcielibyście kiedyś zobaczyć Viki jako trenerkę w programie, w którym rozpoczęła się jej wielka kariera?

źródło: Pudelek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej