„The Voice of Poland”: Kamila z drużyny Tomsona i Barona przerwie swój występ podczas Nokautów

21 października 2022
Przez: : W.M.

Odcinki, w których widzowie będą mogli zobaczyć i posłuchać najlepszych uczestników nowej edycji The Voice of Poland, którzy dostali się do etapu finałowego coraz bliżej. W najbliższą sobotę przed podopiecznymi trenerów nokauty. Niestety jedna z uczestniczek Kamila Ignatowicz podczas występu straci głos i przestanie śpiewać.

W najbliższą sobotę o 20:05 na antenie telewizyjnej dwójki wyemitowane zostaną dwa nowe odcinki, w których wytypowani podczas Bitew uczestnicy zmierza się w tzw. Nokaucie.

Każdy z trenerów będzie musiał wybrać tylko po cztery osoby ze swojej drużyny, które będą miały okazję zaprezentować się widzom w odcinkach na żywo.

Niestety jedna z podopiecznych Tomsona i Barona na scenie „starci głos”. Kamila Ignatowicz, która zachwyciła jurorów podczas Przesłuchań w ciemno i obróciła cztery fotele, przerwie swój występ.

Kamila świetnie poradziła sobie także podczas Bitwy, gdzie z Karoliną Lyndo stoczyły wyrównaną walkę i przed jurorami, jak i widzami zaprezentowały się w utworze Beautiful.

Tomson i Baron postanowili dać szansę Kamili i to ją wybrali do dalszego etapu. Karolina nie zakończyła jednak na tym swojej przygody z The Voice od Poland i została „skradziona” przez Justynę Steczkowską.

Kamila Ignatowicz przerwała swój występ

W sieci już pojawił się zwiastun sobotniego odcinka The Voice of Poland. Kamila Ignatowicz z drużyny Tomsona i Barona miała zaśpiewać na scenie utwór Girl on Fire z repertuaru Alicii Keys. Chociaż wszystko zapowiadało, że uczestniczka świetnie poradzi sobie z trudną i wymagającą piosenką, po pary sekundach Kamila Ignatowicz zamilknie i przestanie śpiewać.

Mimo licznych zachęt i prób nakłonienia uczestniczki do dalszego śpiewania, Kamila nie będzie w stanie wydać żadnego dźwięku.

Czy Tomson i Baron pozwolą jej powtórzyć wykonie utworu? Czy Kamila Ignatowicz dostanie szansę, czy jednak na tym zakończy swoją rywalizację w programie The Voice of Poland? Przekonamy się w najbliższą sobotę.

Dwa nowe odcinki The Voice of Poland już 22 października od godziny 20:05 na antenie TVP2.

źródło: Instagram/YT

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej