Połącz się z nami

„The Voice of Poland 12”: Kto jest w finale? Poznajcie finalistów 12. edycji!

Kto jest w finale The Voice of Poland 12?

Rozrywka

„The Voice of Poland 12”: Kto jest w finale? Poznajcie finalistów 12. edycji!

Odcinek półfinałowy za nami. Widzowie oraz jurorzy wybrali finałową czwórkę, która zmierzy się ze sobą podczas ostatecznej rozgrywki. Kto znalazł się w finale The Voice of Poland 12? Poznajcie finalistów 12. edycji muzycznego talent- show.

Półfinał The Voice of Poland

The Voice of Poland to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych programów rozrywkowych emitowanych w telewizji. Niezmiennie od kilkunastu lat program cieszy ucho widza dostarczając mu niezwykłych doznań muzycznych. Aspirujący wokaliści przechodzą sporą drogę rozwoju pod czujnym okiem swoich trenerów, wchodząc z programu jako profesjonaliści.

Program doczekał się już 12. edycji, a ostatnio mówi się, że stacja TVP podpisała kontrakt na kolejne trzy sezony muzycznego talent show. W obecnym sezonie w gronie jurorskim zasiedli starzy wyjadacze: Tomson i Baron z Afromental, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz debiutująca w tej roli Sylwia Grzeszczak.

Po Przesłuchaniach w Ciemno jurorzy skompletowali swoje drużyny i dobrali uczestników w pary, które stoczyły walkę podczas Bitew. Później przyszedł czas na nokauty i każdy z trenerów wybrał czwórkę uczestników, którzy dostali szansę na występy podczas odcinków na żywo.

Po dwóch odcinkach przyszedł czas na półfinał, w którym do rywalizacji przystąpiła ośmioro uczestników, z każdej drużyny po dwoje. Do finału natomiast przeszło czworo wokalistów, po jednym z każdej drużyny trenerów.

Kto jest w finale The Voice of Poland?

Podczas półfinału każdy z uczestników przygotował po jednym utworze . Każdy z aspirujących wokalistów dał z siebie wszystko i ciężko było wybrać finalistów. O tym, kto powalczy w finale The Voice of Poland decydowali zarówno widzowie jak i trenerzy, którzy przyznawali swoim podopiecznym punkty. Do wykorzystania każdy z jurorów miał 100 punktów, które mógł podzielić pomiędzy wokalistów ze swojej drużyny.

Jako pierwsi wystąpili uczestnicy z grupy Sylwii Grzeszczak. Pomiędzy Rafałem Kozikiem i Julią Stolpe rozegrała się walka na emocje. Podopieczni Sylwii Grzeszczak zaprezentowali covery oraz swoje debiutanckie single. Decyzją Sylwii Grzeszczak i widzów do finału przeszedł Rafał Kozik.

Kolejni na scenie pojawili się uczestnicy z drużyny Marka Piekarczyka- Bartosz Madej i Karolina Robinson. W finale z pozostałymi uczestnikami zmierzy się Bartosz Madej.

Gościem specjalnym półfinału był DJ Kungs.

Następnie rywalizacja rozpoczęła się w zespole chłopaków z Afromental pomiędzy Wiktorem Dydułą, a Pauliną Gołębiowską. Do finału The Voice of Poland 12 przeszedł Wiktor!

Ostatnie na scenie zaprezentowała się drużyna Justyny Steczkowskiej, czyli Monika Wiśniowska-Basel oraz Marta Burdynowicz. Zgodnie z decyzją widzów w finale zaśpiewa Marta.

W finale zmierzą się: Rafał Kozik, Bartosz Madej, Wiktor Dyduła oraz Marta Burdynowicz.

Źródło: tvp2, Instagram The Voice of Poland

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry