“The Voice of Poland 12”: Szpak i Dudziak poza programem! Ich miejsca zastąpią Brzozowski i znana artystka? Nie zgadniecie kto!

28 maja 2021
Przez: : M.J

W kolejnej edycji The Voice of Poland szykują się spore zmiany w składzie jurorskim. W mediach aż huczy na temat tego, że nie zobaczymy w show Telewizji Polskiej Michała Szpaka oraz Urszuli Dudziak, a miejsce jednego z nich rzekomo miał zastąpić Rafał Brzozowski. Co więcej, do grona jurorów ma również dołączyć bardzo znana polska artystka. Zobaczcie, co na ten temat zdradził reprezentant tegorocznej Eurowizji!

The Voice of Poland 12

Można śmiało powiedzieć, że w Polsce nie brakuje ludzi w talentem wokalnym o czym bez wątpienia świadczą kolejne edycje programu The Voice of Poland. Program na naszych ekranach leci od dekady i doczekał się już 11. edycji. Ostatnią z nich wygrał Krystian Ochman i to właśnie on dołączył do grona najlepszych głosów w Polsce.

Wierni widzowie programu doskonale wiedzą, że Telewizji Polska często zmienia skład jurorski. Tym razem również wszystko wskazuje na to, że w czerwonych fotelach nie zobaczymy już Michała Szpaka, który był ulubieńcem widzów. Okazuje się, że w 12. edycji zabraknie również Urszuli Dudziak.

Zobacz także: Wiemy, dlaczego Urszula Dudziak nie pojawi się w The Voice

Od jakiegoś czasu pojawiały się plotki, że miejsce jednego z nich ma zająć Rafał Brzozowski. Czy doniesienia mediów mają odzwierciedlenie w rzeczywistości?

Rafał Brzozowski jurorem w TVoP?

Tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji postanowił skończyć z wszelkimi spekulacjami i jak się okazuje, nie zobaczymy go w nowej roli!

“Pojawiają się cały czas niestety artykuły o tym, że mam być trenerem w The Voice of Poland. Nie-nie będę trenerem w The Voice of Poland. Jestem prowadzącym kolejnej edycji The Voice Senior na razie i to jest bardzo piękny program, fantastyczny. Nie mogę się doczekać spotkania z cudownymi seniorami i bycia częścią tego programu. Tak że dementuję. Nie wiem, kto to podkręca i po co. Nie będę trenerem w The Voice of Poland”– powiedział dosadnie.

Niemniej jednak coraz częściej w mediach pojawia się nazwisko artystki, która prawdopodobnie obejmie rolę jurora!

Kto zostanie trenerem w TVoP?

Choć w ostatnich tygodniach głośno było na temat Rafała Brzozowskiego, który jak już wiemy, nie zasiądzie w czerwonym fotelu The Voice, to jest jeszcze jedno nazwisko. W roli jurorki prawdopodobnie zadebiutuje uwielbiana przez polskich słuchaczy Sylwia Grzeszczak.

“Uwielbia ten program i czuje, że jest już na takim etapie kariery, że mogłaby podzielić się swoją wiedzą z innymi”– powiedziała osoba pracująca na planie The Voice…

Obecnie ruszyły castingi do kolejnej edycji programu, a ostateczna decyzja na temat składu jurorskiego 12. edycji ma zapaść w ciągu najbliższych tygodni.

Chcielibyście zobaczyć Sylwię Grzeszczak w roli jurorki?

Źródło: Fakt / Pudelek / Instagram programu

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej