„The Voice of Poland 13”: Jaki będzie nowy skład jury? Wyciekły nazwiska

10 lipca 2022
Przez: : W.M.

Już jesienią na antenę powraca uwielbiane przez widzów talent-show The Voice of Poland. Wciąż wiele emocji wzbudza skład jury. Wiadomo, że do grona trenerów powróci Justyna Steczkowska. Kto jeszcze oceniać będzie uczestników? Do sieci wyciekły nazwiska jurorów nowej edycji The Voice of Poland.

Nowy sezon The Voice od Poland

Programy typy talent-show to bez wątpienia jedne z najchętniej oglądanych i lubianych przez widzów formatów. Ogromną popularnością cieszy się między innymi The Voice of Poland, który pomógł rozwinąć karierę wielu utalentowanych młodych artystom.

Już za kilka tygodni w jesiennej ramówce stacji TVP2 zobaczyć będzie można 13. sezon muzycznego talent-show, w którym z pewnością pojawią się nowe utalentowane osoby, marzące o światowej karierze.

W poprzedniej edycji The Voice of Poland w roli jurorów widzowie oglądać mogli Justynę Steczkowską, Sylwię Grzeszczak, Tomsona i Barona z Afromental i Marka Piekarczyka, jednak jak wiadomo, w kolejnym sezonie uczestników oceniać będą nowi trenerzy.

Jurorzy The Vocie of Poland 12
Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Baron, Sylwia Grzeszczak, Tomson/fot. AKPA

Trenerzy 13 edycji The Voice of Poland

Oficjalnie wiadomo, że Sylwia Grzeszczak nie pojawi się w nowej edycji The Voice of Poland 13. Artystka potwierdziła te informacje, przyznając, że nie pozwalają jej na to zobowiązania zawodowe. Kilka dni temu również Edyta Górniak przyznała, że dostała zaproszenie do udziału w najbliższej edycji The Voice of Poland, jednak odrzuciła propozycję, ze względu na obecność w fotelu trenerskim Steczkowskiej.

Zobacz także: Steczkowska jurorką 13. edycji The Voice of Poland. Artystka potwierdza.

Według ostatnich medialnych doniesień w nowym sezonie The Voice of Poland do grona jurorów dołączyć mieli Tatiana Okupnik i Piotr Kupicha z zespołu Feel. Co więcej, ich nazwiska pojawiły się nawet w serwisie Wikipedii. Wszystko wskazuje jednak na to, że informacje te były wyssane z palca. Portal Pudelek, powołując się na swoje źródła, zdementował te doniesienia.

Lista nie jest prawdziwa. Nie ma jeszcze ustalonego składu jury. Na pewno w nowej edycji nie zobaczymy Sylwii Grzeszczak i Edyty Górniak, to wiemy już dziś” powiedziała w rozmowie z portalem osoba związana z produkcją.

Kogo zobaczymy w gronie trenerów 13. sezonu The Voice of Poland? Poznaje nam czekać na oficjalne informacje, które z pewnością już niedługo przekaże produkcja talent-show.

Tomson i Baron w The Voice of Poland
Baron, Tomson/fot. AKPA
Justyna Steczkowska w The Voice of Poland
Justyna Steczkowska/fot. AKPA

źródło: AKPA/pudelek.pl/Instagram The Voice of Poland

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej