„The Voice of Poland 13”: Kto wygrał najnowszą edycję?

19 listopada 2022
Przez: : W.M.

W ostatnią sobotę widzów programu The Voice of Poland czekały ogromne emocje. W finale zmierzyło się czworo uczestników. Kto wygrał 13. edycję The Voice of Poland?

The Voice of Poland 13

The Voice of Poland to uwielbiany przez widzów talent-show, który emitowany jest na antenie TVP2 od kilku lat. Program doczekał się już 13 sezonów, w których widzowie mieli okazję zobaczyć dziesiątki utalentowanych wokalnie uczestników.

Kilka tygodni temu rozpoczęła się emisja najnowszej edycji, w której pojawiło się odświeżone grono jurorów. Poza Justyną Steczkowską Tomsonem i Baronem oraz Markiem Piekarczykiem trenerką jednej z grup została Lanberry.

Trenerzy podobnie jak w poprzednich edycjach kompletowali swoje drużyny już na etapie Przesłuchań w Ciemno. Kolejnym etapem były Bitwy, a także Nokauty. Najlepsi zdaniem jurorów uczestnicy doszli aż do finałowych odcinków na żywo.

W ubiegłym tygodniu widzowie oglądać mogli półfinał 13. edycji The Voice of Poland, w którym poznaliśmy nazwiska czterech uczestników, którzy już w najbliższą sobotę będą walczyć o zwycięstwo.

Kto wygrał The Voice of Poland 13?

W finale najnowszej edycji The Voice of Poland usłyszeliśmy Łukasza Drapałę z drużyny Lanberry, Ewelinę Gancewską z drużyny Justyny Steczkowskiej, Konrada Bauma z drużyny Marka Piekarczyka oraz Dominika Dudka z drużyny Tomsona i Barona.

Zobacz także: Buczkowska wystąpiła w innym popularnym talent show i otarła się o finał. Pamiętacie?

O tym, kto wygrał The Voice of Poland 13, zdecydowały wyłącznie głosy widzów.

W pierwszej rundzie uczestnicy zaprezentowali po dwa utwory, później z programem musiała pożegnać się jedna osoba. Czwarte miejsce miejsce zajęła Ewelina z Justyny.

Po kolejnych występach widzowie zadecydowali, że to Konrad, z drużyny Marka Piekarczyka, odpadł z programu.

W ostatecznej walce zmierzyli się Dominik i Łukasz. Widzowie zdecydowali, że to Dominik Dudek został zwycięzcą 13. edycji the Voice of Poland.

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej