”The Voice of Poland 13”: Rewolucja w emisji programu! Kiedy nowe odcinki?

8 września 2022
Przez: : M.J

W jesiennej ramówce Telewizji Polskiej pojawiła się 13. już edycja programu The Voice of Poland. Teraz produkcja poinformowała o zmianach w emisji programu, które na pewno ucieszą widzów. Kiedy nowe odcinki?

Nowa edycja The Voice of Poland

Produkcja telewizyjnej Dwójki od wielu lat cieszy się popularnością i sympatią widzów. Program doczekał się 13. edycji i dzięki niemu na polskiej scenie muzycznej pojawiło się wielu utalentowanych wokalistów, którzy nadal rozwijają swoje kariery.

ZOBACZ TAKŻE: „The Voice of Poland”: Nie wygrali, ale zrobili karierę! Kto odniósł sukces po programie?

The Voice of Poland 13 tradycyjnie rozpoczął się od etapu Przesłuchań w ciemno. Tym razem w fotelach trenerów, którzy skompletują swoje drużyny pojawili się: Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Tomson i Baron oraz debiutująca w tej roli – Lanberry.

Pierwszy odcinek nowego sezonu The Voice of Poland zobaczyliśmy w sobotę 3 września. Jak do tej pory, talent show emitowany był o godzinie 20:00, a widzowie mogli zobaczyć dwa odcinki. Tym razem muszą przygotować się na zmiany, ponieważ Telewizja Polska ogłosiła roszady w ramówce, które naszym zdaniem ucieszą widzów.

Zmiany emisji The Voice of Poland 13

Warto zapoznać się ze zmianami emisji programu, gdyż zapowiada się prawdziwa rewolucja. W najbliższą sobotę 10 września program zostanie wyemitowany o stałej porze. Niemniej jednak od godziny 20:00 na antenie TVP2 widzowie zobaczą aż trzy premierowe odcinki. Na scenie zobaczymy uczestników z województwa śląskiego, kujawsko-pomorskiego oraz z Wileńszczyzny.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak padł ofiarą mobbingu w TVP?! Wyznał szczegóły!

To kolejna niespodzianka, gdyż po raz pierwszy produkcja zdecydowała się odkryć muzyczne talenty Polaków poza granicami naszego kraju.

Kolejno, w sobotę 17 września program zobaczymy na antenie TVP2 o godzinie 21:00. Na scenie zobaczymy uczestników z województwa warmińsko-mazurskiego i małopolskiego.

Natomiast w sobotę 24 września ponownie program zagości w telewizyjnej Dwójce o godzinie 20:00 i zostaną wyemitowane trzy odcinki. Podczas ostatnich Przesłuchań w ciemno na scenie usłyszymy głosy z województwa mazowieckiego, opolskiego oraz uczestników z Krakowa.

24 września poznamy również pełny skład drużyn Justyny Steczkowskiej, Marka Piekarczyka, Tomsona i Barona oraz Lanberry, którzy w kolejnym etapie, jakim są Bitwy, będą walczyć o przejście do odcinków Na żywo.

Jesteście fanami The Voice of Poland?

Źródło: RMF.FM / Instagram / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej