“The Voice of Poland 13”: Wielka niemiecka gwiazda zagości w programie! Kim jest Nico Santos?

5 listopada 2022
Przez: : M.S.

Podczas drugiego odcinka na żywo, w programie The Voice of Poland pojawi się niemiecki wokalista, który swoimi piosenkami podbił listy przebojów. Kim jest Nico Santos?

The Voice of Poland 13

The Voice of Poland to jeden z najbardziej lubianych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. W programie biorą udział młodzi, aspirujący wokaliści, którzy marzą o karierze muzycznej w naszym kraju.

Aktualnie emitowana jest już 13. edycja The Voice of Poland. Widzowie poznali finałową szesnastkę, która w poprzednim odcinku zaprezentowała się w swoich solowych występach na żywo. Z programem pożegnało się czworo uczestników, po jednym z każdej drużyny. Justyna Steczkowska zdecydowała, że to Sandra Reizer opuściła program. Z drużyny Kanbderry odpadła Daria Waleriańczyk. Marek Piekarczyk pożegnał Nobesuthu Lisa Khumalo, a chłopaki z Afromental z Martinem Rybczyńskim.

Przed widzami kolejny odcinek na żywo, w którym pozostałych dwanaścioro uczestników. Oprócz występów konkursowych na scenie pojawią się także gwiazdy. Swoimi wykonami uracza widzów: Bartek Deryło, Ignacy oraz Nico Santos.

Kim jest Nico Santos?

Nico Santos będzie jedną z gwiazd, które pojawia się podczas drugiego odcinka na żywo programu The Voice of Poland 13. Santos tak naprawdę nazywa się Nico Wellenbrink. Ten popularny wokalista niemiecko-hiszpański cieszy się na świecie spora popularnością. Urodził się 7 stycznia 1993 roku w miejscowości Brema w Niemczech. Jest autorem takich hitów jak RooftopSafeSymphony czy  Goodbye To Love. W 2018 roku wystąpił na polskiej scenie podczas festiwalu Top Of The Top Sopot Festival 2018.

Oprócz swoich solowych piosenek, jest także autorem wielu kompozycji innych artystów m.in. Bushido, Shindy’ego i Marka Forstera.

Nico Santos po raz kolejny pojawi się na polskiej scenie 5 listopada podczas drugiego odcinka na żywo 13. edycji programu The Voice of Poland.

Nico prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @nicosantosofficial i aktualnie obserwuje go 605 tysięcy fanów.

Źródło: Instagram The Voice of Poland

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej