„The Voice of Poland 14”: Wiadomo, kto zasiądzie w jury. Baron wszystko zdradził

9 sierpnia 2023
Przez: : M.J

Ruszyły już nagrania do 14 sezonu The Voice of Poland. Baron zdradził, kogo zobaczmy w roli jurorów. Możecie być zaskoczeni.

The Voice of Poland to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych talent-show w telewizji. Program doczekał się już 13 edycji, a już jesienią na ekranach pojawi się kolejny sezon, w którym z pewnością nie zabraknie utalentowanych uczestników marzących o wielkiej karierze.

W ostatniej edycji The Voice of Poland, którą wygrał Dominik Dudek, w roli jurorów zobaczyć mogliśmy Justynę Steczkowską, Tomsona i Barona, Marka Piekarczyka oraz debiutującą jako trenerkę Lanberry. Jednak od pewnego czasu pojawiały się spekulacje, że na jednym z foteli trenerskich może zasiąść inna znana gwiazda – Doda.

Doda wielokrotnie wyrażała swoje zainteresowanie formatem The Voice of Poland i deklarowała chęć wspierania młodych talentów. Mimo że wcześniej nie była to opcja, ze względu na pewne ograniczenia, sytuacja uległa zmianie po odejściu poprzedniego prezesa TVP, Jacka Kurskiego.

Ostatnie wydarzenia przyniosły nową dynamikę sytuacji. Doda zgodziła się wziąć udział w innym programie reality show nadawanym przez stację Polsat, co podobno miało wpłynąć na kulisy składu trenerów w The Voice of Poland. Chociaż długo zastanawiano się nad ewentualnym uczestnictwem Dody jako trenerki, jej decyzja o zaangażowaniu w inny projekt rzuciła nowe światło na tę kwestię.

Oczekiwania wobec nowego sezonu The Voice of Poland rosły z każdym dniem, a media spekulowały na temat zestawienia trenerów, którzy będą oceniać utalentowanych uczestników. Ostatecznie wiadomość została ujawniona przez Barona, który opublikował na swoim profilu nagrania do nowej edycji.

Trenerzy w nowej edycji The Voice od Poland

Od wielu tygodni media spekulują o tym, kto pojawi się w zbliżającym się wielkimi krokami nowym sezonie The Voice of Poland.

Fani muzycznego show w końcu dowiedzieli się, kto będzie oceniał uczestników, a wszystko zdradził Baron!

Muzyk opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych filmik z nagrań do nowej edycji, pokazując trenerów, których zobaczymy w 14 sezonie show.

“Zdjęcia do 14. sezonu The Voice of Poland uważamy za rozpoczęte! 🎬

Nastroje mamy takie jak słychać!”

Jak się okazuje, produkcja nie zdecydowała się na zmiany w jury i w 14 sezonie ponownie zobaczymy Justynę Steczkowska, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona.

Póki co jedyną zmianą, która czeka widzów, jest brak Małgorzaty Tomaszewskiej, która niedawno ogłosiła, że jest w ciąży. W roli prowadzącego zobaczymy ponownie Tomasza Kammela.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej