“The Voice of Poland”: Ewelina Lisowska będzie jurorką w nowej edycji? Piosenkarka wyznała prawdę!

20 listopada 2021
Przez: : M.S.

Nie milkną echa na temat składu jurorskiego w kolejnej edycji The Voice of Poland. Mówi się, że jedną nowych jurorek w 13. edycji ma być Ewelina Lisowska, jednak czy to prawda? Piosenkarka skomentowała te doniesienia!

The Voice of Poland 13

12. edycja The Voice of Poland właśnie trwa. W poprzednim odcinku z szansą na wygrana pożegnało się czworo uczestników. W kolejnym odcinku na żywo o przejście do następnego live’a powalczy już dwanaścioro aspirujących wokalistów, a oceniać ich będzie pięcioosobowe jury: Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron.

Jurorzy The Voice of Poland 12
Jurorzy – The Voice of Poland 12

Chociaż 12. edycja wciąż trwa, fani już dopytują o kolejną edycję programu. Jak przekzał jeden z portali plotkarskich, jeden z pracowników produkcji wyjawił, że 13. edycja formatu jest już pewna:

“TVP wykupiła licencję na kolejne trzy edycje programu “The Voice of Poland”, więc nowe edycje na pewno będą”

Ewelina Lisowska jurorką The Voice of Poland 13?

W kolejnej edycji The Voice of Poland ma ponoć dojść do znaczących zmian jeśli chodzi o grono jurorskie. Plotkuje się, że z fotelem trenera pożegna się Sylwia Grzeszczak oraz chłopaki z Afromental. Ujawniono także, które nazwiska brane są pod uwagę do składu trenerskiego 13. edycji muzycznego talent show.

Zobacz także: Zmiany jury w 13 edycji The Voice of Poland

Jak poinformował jeden z portali plotkarskich być może to Ewelina Lisowska lub Ewa Farna zasiądą na czerwonym fotelu. Biorąc pod uwagę ciążę piosenkarki wątpliwe wydają się te doniesienia. Jeśli natomiast chodzi o Lisowską, to artystka w rozmowie z jastrzabpost odniosła się do spekulacji. Wiele wskazuje na to, że w jej przypadku również przypuszczenia były błędne. Ewelina przyznała, że ciężko byłoby jej oceniać innych wokalistów:

“Nigdy nie byłam jurorem i szczerze mówiąc, bałabym się nim zostać, bo to jest jednak trudna rola. Tutaj trzeba mieć naprawdę dużo odwagi, żeby brać odpowiedzialność za swoje słowa, bo nie dość, że mówimy je do kogoś, kto stawia pierwsze kroki na scenie, i to może mocno wpłynąć na samoocenę danej osoby, to trzeba uważać, żeby danej osoby nie skrzywdzić. Aby nic złego czy głupiego nie powiedzieć”

Jak myślicie piosenkarka da się skusić na posadę jurorki w The Voice of Poland? A może macie jakieś inny typy?

Źródło: jastrzabpost, Instagram Eweliny Lisowskiej, Instagram VoP

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej