“The Voice of Poland”: Tomson i Baron odchodzą z programu? Trenerzy wyjawili prawdę!

22 listopada 2021
Przez: : M.S.

Wiele się ostatnio mówi o zmianach w składzie jurorskim w kolejnej edycji The Voice of Poland. Pani programu obawiają się, że z fotelem trenerskim pożegnają się Tomson i Baron. Czy to prawda, że chłopaków z Afromental zabraknie w 13. edycji muzycznego talent- show? W końcu trenerzy wyjawili prawdę na ten temat! Tomson komentuje swoje odejście z programu!

Co nowego w 13. edycji The Voice of Poland?

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych programów typu talent- show w Polsce. Bez wątpienia zmagania aspirujących wokalistów przyciągają przed telewizory wierne grono widzów. Nie da się ukryć, że również mocnym punktem programu są trenerzy, dzięki którym ich podopieczni się rozwijają muzycznie.

Jurorzy w 13. edycji The Voice of Poland
Trenerzy z The Voice of Poland 13

Przez wszystkie edycje na fotelach jurorskich siedziało już spore grono artystów m.in. Maria Sadowska, Edyta Górniak, Ania Dąbrowska, Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży, Piotr Cugowski, Michał Szpak, Kamil Bednarek, Margaret, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk czy Andrzej Piaseczny. Od drugiej edycji na podwójnym fotelu trenerskim zasiadają chłopaki z Afromental i nie da się ukryć, że są oni jednymi z bardziej lubianych i cenionych jurorów programu.

Tomson komentuje swoje odejście z The Voice of Poland

Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, że w kolejnej edycji The Voice of Poland miałoby zabraknąć Tomsona i Barona. Zmartwieni fani zgodnie stwierdzili, że program bez chłopaków z Afromental nie będzie już taki sam.

W związku ze spekulacjami reporter z przeambitni.pl zapytał Justyny Steczkowskiej, czy plotki o odejściu Tomsona i Barona są prawdziwe i czy wyobraża sonie The Voice of Poland bez dwójki trenerów?

“Ja sobie nie wyobrażam. Uważam, że są naprawdę świetni w swojej pracy. To są cudowni faceci, bardzo koleżeńscy. Zawsze mają bardzo dobre drużyny, potrafią prowadzić wokalistów… nie sądzę, żeby się tak stało, chyba że wtedy kiedy oni sami podejmą taką decyzję.”

Co więcej, w temacie odejścia z The Voice of Poland wypowiedział się sam Tomson. Wokalistka Afromental zaprzeczył pogłoskom o tym, że miałby zostać zwolniony z produkcji TVP.

“Nie było żadnej decyzji…”

Trener podkreślił, że prasa i portale plotkarskie przekazują informacje wyssane z palce. Artysta zwrócił uwagę na to, że już wielokrotnie czytał informacje o tym, że wraz z Baronem zostali wyrzuceni z programu, jednak nadal możemy oglądać ich w rolach trenerów.

Zobacz także: Jak Sylwia Grzeszczak reaguje na hejt?

Niewątpliwie fani chłopaków z Afromental nie mają powodów do obaw, bo wszystko wskazuje na to, że w kolejnej edycji ponownie zobaczymy Tomsona i Barona na podwójnym krześle trenerskim w The Voice of Poland 13!

Źródło: przeambitni, YouTube, Instagram The Voice of Poland

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej