„The Voice Senior 3″: Kiedy premiera nowego sezonu? Znamy już datę

24 listopada 2021
Przez: : W.M.

Już niedługo widzowie cieszyć będą się mogli nowymi odcinkami jednego z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych stacji TVP. Trzecia edycja The Voice Senior trafi na ekrany już za kilka tygodni. Kiedy wyemitowany zostanie premierowy odcinek?

Brzozowski i Manowska w The Voice Senior
Rafał Brzozowski i Marta Manowska

The Voice Senior

Pierwszy odcinek The Voice Senior pojawił się w polskiej telewizji w grudniu 2019 roku. Program, do którego zgłaszać się mogą osoby powyżej 60 roku życia, szybko zdobył sympatię widzów.

Zasady The Voice Senior nieco różnią się od tych, które dobrze znają fani programu The Voice of Poland. Podczas przesłuchań w ciemno jurorzy wybierają do swoich drużyn po sześć osób, które ich zdaniem mają nieprzeciętny talent wokalny. Kolejnym etapem programu jest półfinał, podczas którego trenerzy wybierają ze swojej drużyny po trzy osoby. Decyzje o tym, którzy seniorzy zaśpiewają w finałowym odcinku, podejmują jurorzy. Do finału przechodzi ośmioro uczestników, a o tym, kto wygra, ostatecznie decydują widzowie, głosując na swoich faworytów.

Zobacz także: Piasek o starcie posady jurora w The Voice Senior.

Jest o co walczyć. Zwycięzca The Voice Senior otrzymuje nagrodę w wysokości 50 tys. zł oraz wycieczkę o wartości 30 tys. zł.

Kiedy The Voice Senior 3?

Jak już oficjalnie widomo, nowymi jurorami trzeciej edycji The Voice Senior zostali Maryla Rodowicz oraz Piotr Cugowski. Artyści dołączą do pozostałych trenerów dobrze już znanym widzom z poprzedniego sezonu – Witolda Paszta oraz Alicji Majewskiej.

Kiedy nowy sezon muzycznego talent-show dla seniorów trafi na ekrany? Według informacji portalu wirtualnemedia.pl, pierwszy odcinek najnowszej edycji The Voice Senior wyemitowany zostanie już 1 stycznia 2022 roku. Zmagania uczestników oglądać będziemy mogli w każdy sobotni wieczór przez sześć kolejnych tygodni.

Czekacie na 4. sezon The Voice Senior?

źródło: wirtulanemedia.pl/Instagram The Voice Senior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz