“The Voice Senior 4”: Wielkie zmiany w składzie jurorskim! Kto wystąpi w nowej edycji?

20 maja 2022
Przez: : J.J

Przed nami kolejna edycja programu The Voice Senior, w której poznamy kolejne uzdolnione grono seniorów. Kto będzie oceniał ich zdolności muzyczne? Kto zajmie miejsce zmarłego Witolda Paszta? Podano pierwsze nazwiska nowego składu jurorskiego!

The Voice Senior

The Voice Senior to program, który od samego początku emisji cieszy się wielką popularnością wśród polskich widzów. Do programu zgłaszają się osoby, które ukończyły 60 rok życia. Przez wiele tygodni jesteśmy świadkami wielu wspaniałych występów uczestników, którzy walczą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę o wartości 30 tysięcy złotych.

Zwycięzcy The Voice Senior
Barbara Parzeczewska – zwyciężczyni 2 edycji The Voice Senior

Za nami trzy edycje, w których zmieniały się składy jurorskie. W pierwszej edycji trenerami byli Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk oraz Urszula Dudziak. W drugiej miejsce Marka Piekarczyk i Urszuli Dudziak zajęli Witold Paszt oraz Izabela Trojanowska. Trzecia edycja przyniosła kolejne zmiany. Andrzeja Piasecznego i Izabelę Trojanowską zastąpili Maryla Rodowicz i Piotr Cugowski.

Zobacz także: Kandydaci na zastępstwo Witolda Paszta w The Voice Senior

Nowy skład jurorski

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej edycji The Voice Senior 4. Wielką niewiadomą była informacja, kto zastąpi miejsce zmarłego Witolda Paszta. Jak donosi Plejada, Telewizja Polska zdecydowała już o jego następcy. Co ciekawsze, skład jurorski ulegnie większej zmianie.

Miejsce Alicji Majewskiej zajmie Alicja Węgorzewska, która jest śpiewaczką i wieloletnią dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej. Alicja Węgorzewska brała udział w programie Bitwy na głosy oraz oceniała występy polskich kandydatów na Eurowizję 2017.

Widzowie oczekiwali również na to, kto zastąpi miejsce Witolda Paszta, który zmarł niespodziewanie w lutym ubiegłego roku. Jak się okazuje, nowym trenerem, który zajmie miejsce muzyka będzie Tomasz Szczepanik, lider grupy Pectus.

Wszyscy fani Maryli Rodowicz mogą odetchnąć z ulgą. Królowa polskiej sceny muzycznej wystąpi również w 4 edycji. Nie wiadomo jednak co z osobą Piotra Cugowskiego. Na tę informację musimy jeszcze poczekać.

Jak oceniacie nowy skład The Voice Senior?

Źródło: Instagram programu The Voice Senior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej