Thermomix – fatalne doniesienia. To już niemal pewne

31 stycznia 2023
Przez: : obcas

Thermomix – fatalne doniesienia! To już niemal pewne. Najpopularniejszy robot kuchenny na świecie robi wielką furorę między innymi w Polsce. Na to zaawansowane i bardzo drogie urządzenie zapanowała niebywała moda. Niestety, najnowsze wieści nie napawają optymizmem. Okazuje się, że maszyna firmy Vorwerk będzie niebawem droższa niż wcześniej. O ile wzrośnie jej cena? Ostatnim razem było to 250 złotych. Szczegóły poniżej.

Thermomix – fatalne doniesienia. To już niemal pewne, warto się na to przygotować

W obecnych czasach wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić kuchni bez Thermomixa. To urządzenie, które dla niektórych staje się tak samo niezbędne, jak choćby lodówka. Zaawansowanego robota kuchennego w zasadzie nie trzeba nikomu przedstawiać. To właśnie on sprawia, że gotowanie staje się łatwiejsze i szybsze, a potrawy zdaniem wielu są jeszcze smaczniejsze i bardziej wyszukane.

Na temat urządzenia niemieckiej marki Vorwerk napisano i powiedziano już naprawdę wiele. Sprzęt ma wiernych zwolenników, ale znajdą się też tacy, którzy podważają jego przydatność i przede wszystkim cenę. Jak się okazuje, ta niebawem ma być jeszcze wyższa. Pisze o tym portal o2.pl, powołując się na doniesienia serwisu dlahandlu.pl. Przypomina się tam, że ostatnia podwyżka ceny sprzętu wynosiła 250 złotych. Jak będzie natomiast tym razem?

ZOBACZ TAKŻE: IMGW ostrzega – istny kataklizm w Polsce. Wiadomo kiedy się zacznie

Dlaczego i o ile drożej będzie kosztować Thermomix już od lutego? Jest wyjaśnienie

W o2.pl czytamy, że Thermomix droższy będzie już od lutego. W chwili obecnej jego cena to dokładnie 5745 złotych. Jednakże, jak podaje portal dlahandlu.pl – w lutym najpewniej będzie to już niemal 6 tys. złotych.

Dlaczego cena sprzętu pójdzie w górę? Wyjaśnia to wspomniana strona dlahandlu.pl:

Wpływ na to mają rosnące koszty poszczególnych komponentów do produkcji urządzenia Thermomix i ich ograniczona dostępność. Od dłuższego czasu Vorwerk bardzo uważnie śledzi rozwój sytuacji na rynku i sprawdza różne rozwiązania.

Serwis o2.pl przypomina dodatkowo, że kupując urządzenie trzeba liczyć się z rocznym abonamentem wysokości 199 złotych. Dzięki niemu otrzymujemy dostęp do tysięcy przepisów z całego świata.

źródło: o2.pl, dlahandlu.pl; foto: Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej