Połącz się z nami

Three Of Us: [kto to?, zespół, skład, piosenki, Instagram]

Three Of Us

Opisy gwiazd

Three Of Us: [kto to?, zespół, skład, piosenki, Instagram]

Three Of Us to zespół, który staje się naprawdę bardzo popularny. Ich koncerty gromadzą coraz liczniejsza widownię, a piosenka cieszy się dużą liczbą odtworzeń na wszystkich portalach streamingowych. Sprawdźmy, kto wchodzi w skład zespołu oraz jakie są ich największe hity!

Three Of Us: kto to

W sieci możemy znaleźć informacje, że zespół powstał już jakiś czas temu. W jego skład wchodzą bracia Tomek i Romek oraz Ewa – ich przyjaciółka. Ich znajomość zaczęła się już ponad 10 lat temu, a od tamtego czasu stali się niemal nierozłączni.

Co ciekawe, bracia Tomasz i Roman Sajewiczowie i Ewa Kapała poznali się w jednym z programów telewizyjnych. Mianowicie, cała trójka brała udział w Bitwie na głosy, która niegdyś była emitowana na antenie TVP 2. Oprócz tego, wszyscy wcześniej mieli już do czynienia z branżą muzyczną. Co więcej współpracowali z naprawdę znanymi nazwiskami.

Zobacz także: Co wiemy o C-Boolu?

Three Of Us: piosenki

Bracia Sajewiczowie i ich przyjaciółka Ewa inspirują się głównie muzyką country oraz pop. Między innymi to wspólne zainteresowania sprawiły, że dogadują się ze sobą tak dobrze.

Jak się okazuje, do niedawna zespół zajmował się głównie coverowaniem utworów innych artystów. To właśnie to sprawiło, że dowiedziało się o nim szersze grono odbiorców. Jednakże, jakiś czas temu zdecydowali się wypuścić pierwszy własny singiel.

Pierwsza piosenka zespołu Three Of Us nosi tytuł Szklany sufit. Co ciekawe, specjalnie dla nich stworzył ją Marcin Kindla. Utwór szybko zdobył uznanie wśród słuchaczy. Możemy być pewni, że to nie pierwszy hit w ich wykonaniu.

Three Of Us
Zespół Three Of Us.

Three Of Us: Instagram

Wszyscy internauci, którzy chcą dowiedzieć się więcej o zespole, koniecznie powinni wejść na ich profil na Instagramie. Możemy znaleźć go pod nazwą @three_of_us_official. Na chwilę obecną, ich aktywność śledzi tam ponad tysiąc użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry