Tina Turner nie żyje. Legendarna piosenkarka miała 83 lata

24 maja 2023
Przez: : B.Z

Tina Turner nie żyje. Świat obiegły dramatyczne informacje o śmierci legendarnej wokalistki, którą kochał cały świat. Jako pierwsi smutne doniesienia o odejściu gwiazdy ogłosili jej bliscy. Artystka miała 83 lata. Więcej szczegółów poniżej.

Tina Turner nie żyje. Legendarna piosenkarka miała 83 lata

Bardzo smutne informacje właśnie obiegły cały świat. Nie żyje Tina Turner, legendarna wokalistka, której niesamowity i jedyny w swoim rodzaju głos znał praktycznie każdy.

Jako pierwsi o odejściu Tiny Turner poinformowali jej bliscy. Artystka miała 83 lata. Do jej największych przebojów należały takie utwory, jak choćby “Simply the Best”, “What’s Love Got To Do With It” oraz “We Don’t Need Another Hero”. Dużą popularnością cieszyły się także piosenki “Private Dancer”, “Tonight” czy “GoldenEye”.

Jak podaje RMF24.pl, Tina Turner była “najczęściej nagradzaną artystką rock and rollową w historii przemysłu fonograficznego“.

ZOBACZ TAKŻE: Zarobki gwiazd podczas letnich koncertów zwalają z nóg! Rekordzista zgarnie ponad MILION!

Na co zmarła Tina Turner?

Wiele osób zastanawia się, na co tak właściwie zmarła Tina Turner. Póki co takie informacje nie są jeszcze udostępniane. Jeżeli pojawią się nowe wieści w tej sprawie, niezwłocznie o tym poinformujemy.

źródło: Twitter, RMF24.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej