Połącz się z nami

To Jakub podjął decyzję o rozstaniu z Anią! Zdumiewające słowa uczestniczki „Rolnika”

Jakub podjał dezycje o rozstaniu

Z życia gwiazd

To Jakub podjął decyzję o rozstaniu z Anią! Zdumiewające słowa uczestniczki „Rolnika”

Była uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” opowiedziała o kulisach rozpadu związku, który narodził się przed kamerami. To Jakub podjął decyzję o rozstaniu z Anią!

Chociaż wcześniej zarówno Ania jak i Jakub przyznali, że rozstali się w zgodzie, z inicjatywą wyszedł jednak mężczyzną. Co jeszcze powiedziała Ania w ostatnim wywiadzie, którego udzieliła?

View this post on Instagram

💗💋

A post shared by Anna Stelmaszczyk (@asjszjn) on

Ania i Jakub poznali się na planie szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Oboje byli samotni i mieli nadzieje, że jak w przypadku innych par, które znalazły miłości przed kamerami, im również się uda.

Wiele wskazywało na to, że wszystko było na dobrej drodze do stworzenia związku opartego na uczuciu i wzajemnym szacunku. Jakub momentalnie zauroczył się atrakcyjną Anią i to jej poświecił całą swoją uwagę, dziękując za udział innej uczestniczce, która wcześniej również zaprosił na swoje gospodarstwo. Już po zakończeniu emisji sezonu z ich udziałem para chętnie chwaliła się swoim szczęściem i zapewniała o uczuciu, które ich połączyło.

Niestety pod koniec stycznia na fanów programu „Rolnik szuka żony”, którzy bardzo kibicowali tej dwójce, czekała smutna informacja. Ania i Jakub przekazali, że się rozstali. Mimo uczucia, które faktycznie narodziło się w programie, pojawiły się sprawy, których nie byli w stanie przezwyciężyć.

To Jakub podjął decyzje o rozstaniu z Anią!

Chociaż wielu widzów, którzy śledzili losy tej dwójki, widziało, że to Ania trzymała większy dysten i dłużej otwierała się na tę relację, a końcu pozwoliła Jakubowi, aby pojawił się w życiu jej oraz jej syna.

W ostatnim wywiadzie, którego udzieliła Anna magazynowi Party, kobieta przyznała, że gdy zaczęli się lepiej poznawać, powychodziły pewne kwestie charakterów, których nie potrafi u siebie nawzajem zaakceptować.

„Zbyt energiczna byłam dla niego, tak usłyszałam”– przyznała Ania

Zapytana, czy o to, czy inicjatywa rozstania była z jej strony, czy jego, Ania przyznała, że to Jakub pierwszy podjął tę decyzję.

Zaskoczeni?

Chociaż Ani i Jakubowi nie wyszło, życzymy im dużo szczęścia i odnalezienia prawdziwej miłości w życiu!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry