To już pewne! Znamy płeć dziecka Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień

3 lutego 2021
Przez: : W.M.

Już za kilka miesięcy na świecie pojawi się pierwsze dziecko piłkarza i jego ukochanej. Znamy już płeć dziecka Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień!

Na tę informację czekało wielu fanów piłkarza i jego partnerki. Magdalena Stępień urodzi chłopca czy dziewczynkę? Spieszymy z odpowiedzią.

stępien

Życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczaka od lat wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Piłkarz przez drugi czas związany był z modelką Edytą Zając, ale jak wiadomo, małżeństwo to ostatecznie zakończyło się rozwodem.

Mimo burzliwego rozstania z byłą żoną Jakub ułożył swojego miłosne relacje na nowo. Od kilku lat Rzeźniczak spotyka się modelką Magdaleną Stępień. Sporej części widzów, którzy śledzą programy rozrywkowe, 29-latka znana może być z udziału w jednej z edycji „Top Model”.

Ciążowy brzuszek Magdaleny Stępień

Znamy płeć dziecka Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień!

Już wkrótce związek Magdaleny i Jakuba wkroczy na zupełnie nowy level, gdyż para spodziewa się dziecka. W połowie grudnia ubiegłego roku jeden z plotkarskich portali jako pierwszy poinformował, że piłkarz i jego ukochana oczekują narodzin swojego pierwszego wspólnego dziecka. Po kilku dniach zakochani oficjalnie potwierdzili, że informacje te są prawdziwe. Od tego czasu Rzeźniczak i Stępień dzielą się ze swoimi obserwatorami wieloma szczegółami z okresu radosnego oczekiwania na nowego członka ich rodziny.

stępien

Chociaż przez pewien czas modelka trzymała zarówno swoich obserwatorów, jak i przyszłego ojca dziecka w niewiedzy, Magdalena w końcu zdradziła, czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę.

Na swoim profilu na Instagramie udostępniła profesjonalny filmik, z którego wynika, że niedługo na świecie wraz z Jakubem przywitają synka!

“Chłopiec na pokładzie 💙
To był piękny dzień 💙
Jeszcze piękniejsze dni przed nami 💙
Nasz wyśniony, wymarzony ⚽️💙⚽️” –
poinformowała Magdalena.

Źródło zdjęć: źródło: https://www.instagram.com/magdalena___stepien/

Zaskoczeni? Jaką płeć obstawialiście?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej