To koniec związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza! Sensacyjne doniesienia zza oceanu!

13 marca 2021
Przez: : M.J

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się! Sensacyjna informacja na temat końca związku piosenkarki i aktorki oraz bejsbolisty odbiła się szerokim echem w mediach. Para planowała huczne wesele, jednak wszystko wskazuje na to, że ich drogi się rozeszły! Poznajcie więcej szczegółów!

Związek J.LO i Alexa Rodrigueza

Jennifer Lopez jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek i aktorek na całym świecie. Gwiazda miała w swoim życiu kilka głośnych związków, które jednak nie zakończyły się happy endem, a ona wciąż szukała miłości życia. Wszystko wskazywało na to, że kiedy w 2017 roku poznała amerykańskiego bejsbolistę w końcu ustatkuje się i będzie szczęśliwa.

J.LO i Alex Rodriguez uchodzili za jedną z najbardziej zgranych i najgorętszych par w Hollywood. Wspólnie wychowywali dzieci piosenkarki i bejsbolisty, a na ich profilach w mediach społecznościowych nie brakowało fotek szczęśliwej rodziny.

View this post on Instagram

A post shared by Alex Rodriguez (@arod)

Zaręczyny piosenkarki z bejsbolistą

Jennifer i Alex zaręczyli się dokładnie rok po pierwszej randce. Wówczas artystka na swoim Instagramie pokazała piękne zdjęcia z imprezy zaręczynowej. Co więcej, para planowała ślub, który ze względu na pandemię koronawirusa była zmuszona przełożyć aż dwukrotnie.

Zobacz także: Jak wyglądała huczna impreza zaręczynowa J.LO z ukochanym? [ZDJĘCIA]

Najwidoczniej w ich przypadku nie sprawdzi się powiedzenie do trzech razy sztuka, bo jak donoszą media ich związek to już przeszłość.

To koniec związku związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

Jako pierwszy o rozstaniu pary poinformował serwis Page Six. Niedługo później doniesienia te potwierdziła magazyn People. Choć nie jest znany powód ich rozstania, to media za oceanem już od dłuższego czasu donosiły, że w ich związku nie dzieje się najlepiej, a co więcej Jennifer i Alex spędzali ostatnio bardzo mało czasu w swoim towarzystwie:

“Ostatnio para miała trudny czas. On jest teraz w Miami i szykuje się do sezonu baseballowego, a ona kręci film na Dominikanie”– poinformował serwis Page Six.

Natomiast magazyn People podaje, że ich drogi nie rozejdą się tak szybko, gdyż łączy ich wiele spraw zawodowych. Dzieci J.LO miały bardzo przeżyć koniec ich związku, gdyż były bardzo przywiązane do bejsbolisty.

Dodajmy, że artystka niedawno zdobyła się na szczere wyznanie. Wyznała, że wraz z Alexem uczęszczali na terapię dla par.

Spodziewaliście się, że J.LO i Alex rozstaną się?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej