Paweł z “Love Island” zdradził Monikę. Wyciekły druzgocące wiadomości! To już KONIEC…

27 stycznia 2021
Przez: : J.J

Tej nocy byliśmy świadkami niespodziewanej sytuacji. W sieci pojawiły się materiały, które wskazywały, że Paweł Tyburski zdradził swoją ukochaną. Co ciekawsze, opublikowała je sama Monika. Paweł z “Love Island” zdradził Monikę. Wyciekły druzgocące wiadomości!

Źródło: https://www.instagram.com/p/CKMaJniM2OwTtGlaYymQaYDe9rXT2hc6j7K2v40/

Paweł z “Love Island” zdradził Monikę.

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski wzięli udział w pierwszej edycji programu typu reality-show „Love Island. Wyspa miłości”. Para była ze sobą ponad rok. W sieci mogliśmy oglądać ich wspólne zdjęcia i nagrania, na których wydawali się być bardzo szczęśliwi. Nic nie zwiastowało, że nad ich związkiem zaczęły zbierać się czarne chmury.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CCOINYmpuoX2ThG8-IZBXCwdVnVuCjo4dgG2hY0/

Dziś w nocy w sieci pojawiła się zaskakująca relacja na profilu Moniki. Kobieta opublikowała w sieci screeny rozmowy jej partnera – Pawła, który w rozmowie z inną osobą przyznał się do zdrady, po chwili zostały one jednak skasowane. W tym samym momencie z profilu Moniki zniknęły również wszystkie fotografie z Pawłem.

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/stories/moniakej/2495414749429589816/

Na profilu mężczyzny również pojawiła się relacje, w której zalewa się łzami i przyznaje do zdrady. Jak sam dodał, stracił osobę, którą kochał przez własną głupotę:

“Właśnie zawalił mi się mój cały świat. Przez moją głupotę. Chciałbym po prostu was ostrzec, żebyście nie popełniali mojego błędu i żebyście szanowali i kochali to, co macie. I doceniali to przede wszystkim, bo głupi mały błąd lub większy może spowodować, że to stracicie na amen. I może to być wasz błąd życia i po prostu pilnujcie się ludzie i dużo miłości Wam życzę”

Paweł z “Love Island” zdradził Monikę.

Po czym dodał:

“Nagrywam to dlatego, że ponieważ nas, Moni nie ma już. Nie ma dlatego, że to ja odstawiłem numer jakiś czas temu i to wróciło do mnie jakiś czas temu. Chce Wam pokazać, że nie ma kozaka na takie coś, nie ma kozaka i trzeba szanować, wszystko, co macie, nie wstydzę się tego, że teraz płaczę, nie wstydzę się tego, że w końcu pokochałem kogoś całym sercem i po prostu odpowiadam za jakiś tam błąd z przeszłości(…)”

Paweł przyznał, że mówi o tym dla ostrzeżenia. Niemniej jednak jest świadomy, że musi ponieść karę za swoje zachowanie.

Źródło: https://www.instagram.com/stories/pablotybori/2495336033836011887/

Zaskoczeni? My bardzo…

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej