Olga Kalicka rozstała się z narzeczonym! Dodała poruszające zdjęcie i post…

13 grudnia 2021
Przez: : M.J

To koniec związku Olgi Kalickiej i Cezarego Nowaka, z którym aktorka była zaręczona. Choć w mediach pojawiały się informacje o końcu związku tej dwójki, to dopiero teraz Olga zabrała głos w tej sprawie na swoim Instagramie.

Życie prywatne i zawodowe Olgi Kalickiej

Aktorka od dawna pojawia się na ekranach naszych telewizorów, a widzowie na pewno znają ją z takich produkcji jak: Rodzinka.pl. czy M jak miłość. Tym razem głośno jest na temat Olgi za sprawą jej roli w głośnym filmie Dziewczyny z Dubaju.

Kalicka na ściance.
Olga Kalicka na premierze Dziewczyny z Dubaju.

Prywatnie Olga od lat związana była z Cezarym Nowakiem, z którym chętnie publikowała zdjęcia na swoim profilu w mediach społecznościowych. Para nie tylko była zaręczona, ale również doczekała się synka Aleksa, który przyszedł na świat w 2019 roku.

Zobacz także: Kalicka z ukochanym wykonali utwór Shallow! Jest hit?

Choć aktorka nie jest zbyt wylewna na temat swojego życia prywatnego, to tym razem zrobiła wyjątek. Na swoim Instagramie poinformowała, że jej związek z Cezarym dobiegł końca i jest to dla niej ciężki czas.

Olga Kalicka rozstała się z ojcem swojego dziecka

Już na wstępie Olga wyznała, że jest to dla niej ciężkie dzielić się tak prywatną sprawą. Następnie zaznaczyła, że pomimo włożonej pracy i trudu, jej związek nie przetrwał. Przyznała również, że decyzję o rozstaniu podjęła wraz z narzeczonym kilka miesięcy temu:

“Kochani! ♥️ To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu”.

Następnie zaznaczyła, że zrobi wszystko, co w jej mocy, aby jej syn nie odczuł rozstania rodziców:

“To co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka”.

Jak również dodała:

“Chociaż ta informacja trafiła już do mediów, nie jesteśmy gotowi żeby mówić nic więcej na ten temat. Chcieliśmy Was gorąco prosić o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji”

Pod postem aktorki fani od razu ruszyli aby wesprzeć ją dobrym słowem. My również życzymy Oldze dużo wytrwałości i siły…

Źródło: Instagram Olgi Kalickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz