Połącz się z nami

Tom Hanks o walce z koronawirusem! Jak czuje się po dwóch tygodniach?

Zdrowie i dieta

Tom Hanks o walce z koronawirusem! Jak czuje się po dwóch tygodniach?

Aktor i jego żona to pierwsze gwiazdy światowego formatu, których testy na obecność koronawirusa wyszły pozytywnie. Od tamtego czasu zostali poddani kwarantannie. Teraz Tom po raz kolejny poinformował swoich fanów na całym świecie, jak aktualnie się czuje! Zaznaczmy, że minęły już dwa tygodnie od czasu wykonania testu! Tom Hanks o walce z koronawirusem!

W dobie panującego niemal na całym świecie koronawirusa coraz więcej informacji dociera do nas o znanych osobach, które muszą zmierzyć się z SARS-CoV2. Już niejednokrotnie informowaliśmy Was o kolejnych przypadkach, które zostały potwierdzone u znanych sportowców, jak Kevin Durant, czy Daniel Rugani. Całkiem niedawno w swoich mediach społecznościowych o tym, że zmaga się z koronawirusem, poinformowała aktorka popularnego serialu „Dom z papieru” Itziar Ituno, czyli serialowa inspektor Raquel Murillo. Zobaczcie TUTAJ!

Jedyną pocieszającą informacją w tym wszystkim jest to, że wszystkie z tych osób pomimo zarażenia SARS-CoV2 czują się dobrze. Jedyne co teraz muszą zrobić, to pokonać chorobę w odosobnieniu. Kwarantannie został również poddany Tom Hanks ze swoją małżonką Ritą. Po tygodniu przebywania w szpitalu zostali wypisani do swojego domu, gdzie dochodzą do pełni sił:

„Cześć ludziska. Dobre wiadomości: tydzień po zdiagnozowaniu koronawirusa oraz izolacji objawy są takie same. Żadnej gorączki, za to chandra. Składanie prania i zmywanie naczyń wywołuje drzemki na kanapie”– tydzień temu mogliśmy przeczytać na profilu aktora.

Tom Hanks o walce z koronawirusem!

Po dwóch tygodniach również poinformował o swoim stanie zdrowia i jak czytamy w jego najnowszym wpisie, czuje się już dużo lepiej. Jak również zaznaczył, kwarantanna to jedyne słuszne wyjście, jeżeli chodzi o rozprzestrzeniającego się wirusa:

„Cześć ludziska. Minęły dwa tygodnie od pierwszych objawów i czujemy się lepiej. Odseparowywanie się działa tak: nikomu tego wirusa nie przekażesz. Od nikogo go nie dostaniesz. Rozsądne, prawda? Trochę to zajmie, ale musimy o siebie zadbać; pomóc, jak tylko możemy i zapomnieć nieco o udogodnieniach, a to wszystko minie. Jakoś to przetrwamy”

Tym samym aktor chciał nawiązać do osób, które nic nie robią sobie z próśb pozostania w domach, a wolny czas traktują jak wakacje. Pod jego postami pojawiły się tysiące komentarzy od fanów, którzy wspierają aktora w walce z koronawirusem, jak i dziękują mu za słowa otuchy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry