Tomasz Bodziony: [kim jest?, wiek, Farma, Instagram]

10 stycznia 2022
Przez: : KS

Tomasz Bodziony to uczestnik pierwszej edycji programu Farma, który na bieżąco będą mogli śledzić widzowie Polsatu. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat oraz produkcji, w której zdecydował się wziąć udział!

Tomasz Bodziony: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci, możemy dowiedzieć się, że uczestnik pierwszej edycji programu Farma ma 44 lata. Wiadomo także, że pochodzi z Zakopanego, gdzie także mieszka, a na co dzień pracuje jako leśnik. Sam twierdzi, że jest prawdziwym drwalem z krwi i kości i to właśnie stąd wziął się jego pseudonim Drwal.

Mężczyzna nie ukrywa, że nie boi się podejmować trudnych zdań i dużo satysfakcji sprawiają mu niełatwe wyzwania. Oprócz tego, zaznacza, że jego mocną stroną jest silny charakter. W życiu szanuje wartości, które nabył na przestrzeni lat. Jego mocną stroną bez dwóch zdań mogą być zadania siłowe.

Tomasz Bodziony Farma
Uczestnik programu Farma – Tomasz Bodziony

Zobacz także: Co wiemy o prowadzącej program Farma Ilonie Krawczyńskiej?

Tomasz Bodziony: Farma

Farma to nowy program Polsatu, który na antenie zadebiutuje już 17 stycznia 2022 roku. Telewidzowie będą mieli okazję śledzić losy uczestników od poniedziałku do piątku. Co ciekawe, prosto z miasta przyjadą oni w wiejskie okolice, gdzie będą musieli radzić sobie z codziennością.

Oczywiście, uczestnicy nie mogą liczyć na udogodnienia takie jak dostęp do internetu, bieżąca woda, czy inne zalety życia w mieście. Oprócz tego, warto zaznaczyć, że osoba, która zwycięży otrzyma nie tylko miano Super Farmera, ale także 100 tysięcy złotych!

W role prowadzących programu Farma wcielą się Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska – jedna z sióstr ADiHD.

Tomasz Bodziony: Instagram

Uczestnik programu Farma prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @tomasz_drwal_bodziony. Możemy być pewni, że liczba jego obserwatorów wzrośnie bardzo szybko.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz