Połącz się z nami

Tomasz Kammel zamieścił OSTRY wpis i pokazał PRZERAŻAJĄCE nagranie! Podzieli los Barbary Kurdej-Szatan?

News

Tomasz Kammel zamieścił OSTRY wpis i pokazał PRZERAŻAJĄCE nagranie! Podzieli los Barbary Kurdej-Szatan?

Tomasz Kammel pomimo tego, że jest jedną z głównych „twarzy” Telewizji Polskiej, nie boi się wyrażać swojego zdania i swoich poglądów na przeróżne tematy, które mogą nie spodobać się TVP. Wczoraj w swoich mediach społecznościowych opublikował szokujące nagranie! Zobaczcie!

View this post on Instagram

Paris Paris 🙂 #paris #spontan #happy

A post shared by Tomasz Kammel (@tomaszkammel) on

Niecałe dwa tygodnie temu Telewizja Polska pożegnała się z Barbarą Kurdej-Szatan. Gwiazda za pomocą social mediów poinformowała wszystkich o swoim zwolnieniu i opisała jak do tego doszło! Pisaliśmy o tym TUTAJ! Chociaż powodów jej zwolnienia było zapewne wiele to za jedne z głównych podaje się to, że Kurdej-Szatan często wspierała na swoim Instagramie środowisko LGBT.

Jak wiadomo również jej kolega, z którym prowadziła program „The Voice Of Poland”, Tomasz Kammel bardzo często lubi zabierać głos w sprawach, które mogą budzić kontrowersje. Nie przejmuje się tym, że jego odmienne poglądy od tych, które prezentuje TVP, mogą również się przyczynić do jego zwolnienia.

Prezenter od wielu lat jest związany z Telewizją Polską i nie raz publikował w swoich mediach społecznościowych różnorodne opinie, czym udowodnił, że nadal wierzy w wolne media i wolność słowa. Jednak jego ostatni post wyraźnie pokazuje, że nie zgadza się on z łączeniem pedofilii z homoseksualizmem.

Kammel podzielił się z fanami na swoim Instagramie, nagraniem które wyraźnie go przeraziło. Na jednej z Warszawskich ulic zobaczył samochód, który miał na sobie napisy „STOP pedofilii” oraz „Czego lobby LGBT chce uczyć dzieci?”. Z auta wydobywały się słowa, które na pewno mogły przerazić nie jednego przechodnia.

„Po Warszawie jeździ samochód, który jest niczym czarna wołga z miejskich legend. Owszem, nikogo nie porywa, ale budzi przerażenie, zakłopotanie i niesmak. Obserwowałem reakcje ludzi na beznamiętny głos, sączący jad i jestem poruszony tak, jak wielu z nich. Nie interesuje mnie wojna ideologiczna, a już na pewno nie jakaś polityczna wojna wokół LGBT, ale cholernie zasmuca mnie coś innego”– zaczął swój długi wpis, który możemy przeczytać pod nagraniem.

W drugiej jego części prowadzący „TVOP” zadał całe mnóstwo pytań, które tak naprawdę pozostawił bez odpowiedzi. Wyraźnie stanął w obronie osób, które mogły poczuć się dotknięte tym, co usłyszały z głośników, jak sam nazwał dziennikarz „Czarnej Wołgi”. Kammel wyraźnie zbulwersowany nie przebierał w słowach.

„Jak czuje się matka czy brat albo siostra jakiegoś homoseksualnego dzieciaka słysząc ten stek bzdur? Jak czuje się ten dzieciak? Jak czuje się lesbijka katoliczka? Jak oni się czują, gdy homoseksualizm wrzuca się do jednego worka z pedofilią? To jest po prostu podłe i nieludzkie. Ludzie maja prawo znać prawdę, również ci, którym nie jest po drodze z lgbt. Tylko wtedy spór ma szanse przynieść cywilizowane rezultaty. Nawet w najtrudniejszych sprawach można się mądrze i pięknie nie zgadzać. Mija właśnie godzina od mojego spotkania z tym pojazdem, i dalej nie mogę się otrząsnąć. Jest środek Europy, 21-szy wiek. To nie jest czas i miejsce na takie rzeczy. Nie wiem czy bardziej mi głupio czy jestem wściekły. Nie zgadzajmy się na robienie z nas głupców, o co proszę kazdą stronę sporu, którego wykwitem jest ta „czarna wołga”. Ps. Spierać się to nie to samo co zwalczać się”– takimi słowami zakończył swój post.

Tomasz wyraźnie zaapelował w swoim poście do dwóch stron sporu, aby o takich sprawach po prostu rozmawiać, a nie nawoływać do sporów. Pod postem pojawił się komentarz Barbary Kurdej-Szatan, która w krótki sposób skomentowała to szokujące zdarzenie.

„Przerażajace”- napisała Basia.

Jak widzimy, Kammel już kolejny raz udowodnił wszystkim, że nie zamierza milczeć pomimo innych poglądów swojego pracodawcy. Jego wpisy są często kontrowersyjne, ale zawsze wyraża w nich swoje zdanie, z którym my również  się zgadzamy!

Was też przeraziło to, że w XXI wieku możemy na naszych ulicach napotkać tak przerażające sytuacje?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry