Tomasz Kot: [wiek, kariera, filmy, żona, dzieci, Instagram]

28 stycznia 2021
Przez: : KS

Tomasz Kot to bez dwóch zdań jeden z najlepszych i najbardziej lubianych aktorów w polskiej branży filmowej. Na swoim koncie ma już kilka niezapomnianych ról, a możemy być pewni, że na ekranie zaskoczy nas jeszcze niejednokrotnie. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jego kariery oraz życia prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Tomasz Kot (@tomasz_kot.official)

Tomasz Kot: wiek

W sieci można dotrzeć do informacji, że Kot pochodzi z Legnicy. Urodził się 21 kwietnia 1977 roku, w związku z czym na chwilę obecną ma 43 lata. Już jako chłopiec za swojego idola podawał Sylvestra Stallone. Wiadomo również, że bardzo lubił malować, a co więcej chciał nawet zdawać do liceum plastycznego, na co nie pozwolili mu rodzice. Ostatecznie, ukończył klasę humanistyczną, a później Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie.

Tomasz Kot: kariera

Aktor doskonale odnajduje się zarówno przed kamerami, jaki i na deskach teatrów. Swój debiut aktorski zaliczył na scenie Teatru Dramatycznego w Legnicy. W latach późniejszych współpracował z licznymi placówkami. Dostawał także liczne nagrody i wyróżnienia. Na swoim koncie ma również epizody kabaretowe. Często pojawia się na okładkach magazynów, grywa w reklamach telewizyjnych oraz teledyskach znanych muzyków.

Tomasz Kot: filmy

Widzowie niejednokrotnie mieli okazję oglądać Tomasza Kota zarówno w mniejszych, jak i większych produkcjach. Niewątpliwie, wielką rozpoznawalność przyniosły mu role w filmach ,,Bogowie’’, ,,Skazany na bluesa’’, ,,Zimna wojna’’ i ,,Żyć nie umierać’’. Ponadto, grywa w serialach telewizyjnych. Między innymi były to ,,Niania’’, ,,Na dobre i na złe’’ i ,,Camera Cafe’’.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Tt (@tomasz_kot.official)

Tomasz Kot: żona

Od 2006 roku żoną aktora jest Agnieszka Olczyk. Ich ślub odbył się 30 września w Częstochowie. Razem wychowują dwoje dzieci: córkę Blankę i syna Leona.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez t (@tomasz_kot.official)

Tomasz Kot: Instagram

Aktor prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @tomasz_kot.official. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 32,5 tysiąca użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Tomaot (@tomasz_kot.official)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej