Tomasz O. usłyszał zarzuty. Aktor „M jak miłość” przesłuchany przez prokuraturę. Co się stało?

24 września 2021
Przez: : W.M.

Aktor znany z serialu M jak miłość i licznych filmów Patryka Vegi może mieć poważne kłopoty. Tomasz O. został przesłuchany przez prokuraturę i usłyszał zarzuty.

Aktor M jak miłość
Tomasz O. usłyszał zarzuty

Kim jest Tomasz O.?

Aktor Tomasz O. swoją karierę aktorską rozpoczął w 2009 roku, grając epizodyczne role w serialu Plebania oraz Klan. Niedługo później aktor pojawił się także na dużym ekranie. Niewątpliwie największą popularność przyniosło Tomaszowi wcielanie się w postać Andrzeja Lisickiego w dwójkowym serialu M jak miłość, w którym gra już od 2015 roku.

Ponadto aktor ma na swoim koncie udział w kilku programach rozrywkowych Agent – Gwiazdy, Top Chef. Gwiazdy od kuchni oraz Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Tomasz O. przesłuchany

W piątkowy poranek media obiegły niepokojące informacje, które mają dotyczyć Tomasza O. Jak podaje Radio ZET, aktor może mieć poważne problemy.

Zobacz także: Oświeciński odchodzi z M jak miłość! Wiemy, jak zakończy się rola Andrzejka!

Sprawa dotyczy śledztwa w sprawie agencji eventowej, które Prokuratura Regionalna w Warszawie prowadzi od grudnia 2019 roku. Według ustaleń śledczych agencja miała wystawiać faktury poświadczające wykonanie fikcyjnych usług, a kwota lewych faktur ma opiewać na kwotę 15 mln złotych.

W całą sprawę zamieszany ma być także aktor znany z serialu M jak miłość. Tomasz O. miał otrzymać „lewą” fakturę, na 300 tysięcy złotych, a dokument miał dotyczyć kontraktu z federacją sztuk walki KSW.

Tomasz z M jak miłość
Aktor z M jak miłość ma kłopoty?

Według doniesień Radia Zet Tomasza O. był już przesłuchiwany w sprawie i miał nawet usłyszeć zarzut. Informacje te potwierdził rzecznik prokuratury Marcin Saduś.

„Potwierdzam, że czynności z udziałem wskazanej przez Pana osoby wykonano w dniu 8 września bieżącego roku w Prokuraturze Regionalnej w Warszawie” – potwierdził w rozmowie z Radio Zet rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie Marcin Saduś

Według doniesień Radia Zet Tomasz O. został już przesłuchany, lecz nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Informacje te są jednak nieoficjalne.

źródło: Radio Zet/Zdjęcia-Instagram Tomasz O.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej