Tomasz Piątkowski: [wiek, kariera, Na sygnale, Instagram]

14 lipca 2021
Przez: : KS

Tomasz Piątkowski to polski aktor, który duża rozpoznawalność wśród widzów szklanego ekranu zyskał dzięki roli w jednym z uwielbianym przez nich serialu. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jego kariery oraz życia prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Tomasz Piątkowski: wiek

Jeśli zastanawiacie się, czy w sieci można znaleźć informacje na temat wieku aktora, doskonale trafiliście. Otóż, okazuje się, że Piątkowski urodził się 15 października 1974 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 46 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Elbląga. Natomiast, jest absolwentem Wydział Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Dyplom uzyskał w 2000 roku.

Zobacz także: Co wiemy o Jakubie Sasaku?

Tomasz Piątkowski: kariera

Okazuje się, że zaraz po ukończeniu szkoły aktorskiej rozpoczął swoją przygodę z występami teatralnymi. Przez pięć lat widzowie mogli oglądać go na deskach Teatru Powszechnego w Łodzi. Oprócz tego, na swoim koncie ma także role zarówno te epizodyczne, jak i dłuższe w serialach telewizyjnych. Między innymi, telewidzowie mieli szansę zobaczyć go w Pierwszej miłości, Ojcu Mateuszu, Barwach szczęścia i Przyjaciółkach. Co więcej, swojego głosu użycza także dubbingując postacie animowane.

Serialowym kolegą Tomasza Piątkowskiego jest Dariusz Wieteska.

Tomasz Piątkowski: Na sygnale

Największą rozpoznawalność, a także sympatię przyniosła aktorowi rola w serialu Na sygnale, do którego obsady dołączył w jego drugim sezonie. Od tamtej pory, regularnie wciela się w doktora Artura Górę. Na przestrzeni lat, telewidzowie razem z nim przeżywali zarówno te dobre, jak i trudne dla jego bohatera momenty.

Tomasz Piątkowski: Instagram

Aktor znany z roli doktora Góry w serialu Na sygnale prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @tomaszpiatkowskiofficial. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 2,5 tysiąca użytkowników. Jeśli chcecie wiedzieć, co u niego słychać, koniecznie powinniście tam zajrzeć!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej