Tomasz Włodarczyk: [kim jest?, wiek, Marcelina Zawadzka, Instagram]

16 grudnia 2020
Przez: : KS

Tomasz Włodarczyk to partner pięknej modelki Marceliny Zawadzkiej. Kobieta długa nie zdradzała, komu udało się zająć miejsce w jej sercu. Wiele osób zastanawia się, co wiadomo na temat jej wybranka. Jeśli wy również zastanawiacie się, co wiadomo na jego temat, koniecznie powinniście przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Tomasz Włodarczyk: kim jest?

W chwili, gdy modelka i prezenterka telewizyjna zdradziła, kim jest jej ukochany, o Włodarczyku szybko stało się głośno w mediach. Niestety, na jego temat nadal wiadomo niewiele. Z informacji zamieszczonych w sieci możemy dowiedzieć się, że partner Marceliny Zawadzkiej mieszka na wybrzeżu, a dokładniej w Gdańsku. Oprócz tego, prawdopodobnie zajmuje się branża biznesową, związaną z architekturą. W wolnych chwilach natomiast ćwiczy i trenuje grę w koszykówkę i piłkę nożną.

Tomasz Włodarczyk i Marcelina Zawadzka

Co ciekawe, w świecie show biznesu krążą plotki, że para jest ze sobą związana już od około roku. Modelka rzadko zwierza się ze swojego życia prywatnego publicznie, co mogło by wskazywać na ich autentyczność. Nauczona doświadczeniem życiowym, po kilku nieudanych związkach, być może zapragnęła zatrzymać swoją nową miłość tylko dla siebie.

Marcelina Zawadzka: partner

W związku z tym, że Zawadzka nie prowadzi obecnie ,,Pytania na śniadanie’’, ponieważ odsunięto ją od produkcji poprzez aferę, w którą jest zamieszana, udała się na wakacje. W Meksyku odpoczywała nie tylko z ukochanym, ale także znajomymi, wśród których była Natalia Siwiec z mężem. To właśnie na profilu Raduszewskiego, jego obserwatorzy mogli zobaczyć, jak w tle zakochani Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk nie szczędzą sobie czułości.

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk: zaręczyny

Niedługo po tym, jak na jaw wyszła tożsamość nowego partnera modelki, w sieci zaczęły pojawiać się plotki, że para się zaręczyła. Jednakże, Włodarczyk publicznie zdementował te informacje.

Tomasz Włodarczyk: Instagram

Mężczyzna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dawajwlo. Jednakże, do jego konta mają dostęp tylko osoby zatwierdzone przez niego.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej