Tomasz Włosok: [wiek, kariera, żona, dziecko, Instagram]

9 lipca 2021
Przez: : KS

Tomasz Włosok to aktor, który może pochwalić się dużą sympatią ze strony widzów. Nie da się ukryć, że niektóre z jego ról zrobiły naprawdę piorunujące wrażenie. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jego kariery, a także życia prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Tomasz Włosok: wiek

Jeśli interesuje was, w jakim wieku jest Tomek Włosok, doskonale trafiliście. Otóż, w sieci udało nam się dotrzeć do informacji, że aktor urodził się 13 października 1990 roku. Co za tym idzie, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 30 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Warszawy. Jest absolwentem Wydziału Aktorskiego na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Uważa się go za jednego z najlepszych polskich aktorów młodego pokolenia. Na swoim koncie ma już kilka nagród i wyróżnień, które udało mu się zdobyć dzięki talentowi, który niewątpliwie posiada.

Zobacz także: Co wiemy o Jacku Łągwie z zespołu Ich Troje?

Tomasz Włosok: kariera

Na deskach teatru zadebiutował jeszcze przed ukończeniem szkoły aktorskiej. Tam odnajduje się równie dobrze, co na planie przed kamerami. Mimo młodego wieku współpracował już z najlepszymi aktorami i producentami w Polsce. Telewidzowie na pewno kojarzą jego role w serialach Bodo, Na noże, Nieobecni oraz Stulecie Winnych. Jednakże, przychylność krytyków i miłośników filmów pełnometrażowych zyskał wcielając się w rolę Waldena w produkcji Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Oprócz tego, zagrał również w Diablo. Wyścig o wszystko, Underdog i Jestem mordercą.

Bohater Tomasza Wołoska w filmie Jak zostałem gangsterem nazywał się Walden.

Tomasz Włosok: żona

Okazuje się, że Wołosok jest związany z także aktorką Malwiną Buss. W 2019 roku na świat przyszła ich córka Malwina. Jednakże, nie ukrywa, że popularność nie jest dla niego fascynująca. Zdecydowanie dba o prywatność swoją i swoich najbliższych.

Tomasz Włosok: Instagram

Aktor prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @tuumka. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 36,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej