„Too Hot to Handle”: Polka weźmie udział w kontrowersyjnym reality-show! Nie zamierza marnować w nim czasu…

20 stycznia 2022
Przez: : M.J

W trzeciej edycji kontrowersyjnego reality-show Too Hot to Handle widzowie Netflixa zobaczą na ekranach swoją rodaczkę. Olga Bednarska zdecydowała się na udział w programie, bo jak sama podkreśla, kocha imprezować i nie lubi marnować czasu. Blond piękność postawiła również kilka warunków odnośnie do cech swojego potencjalnego partnera.

Too Hot to Handle na Netfilx

Reality-show produkcji Netflix to kolejny program randkowy, w którym młodzi ludzie nieznający wstydu mogą przeżyć przygodę życia. Produkcja ma na celu nauczyć uczestników, aby nawiązywali prawdziwe relacje nieopierające się wyłącznie na aspekcie fizycznym. Jednak jak do tej pory żadnemu z nich to się nie udało. Piękne kobiety i przystojni mężczyźni mieszkają w rajskim kurorcie, gdzie mogą poświęcić czas na imprezowaniu i nawiązywaniu nowych znajomości. Aby wygrać główną nagrodę, którą jest 100 tys. dolarów, pary nie mogą się ze sobą nawet pocałować nie mówiąc już o zbliżeniu fizycznym.

Zobacz także: Będzie drugi sezon serialu Squid Game?

Do tej pory platforma Netflix wyemitowała dwie edycje reality-show, w których nikomu nie udało się zgarnąć głównej nagrody. Teraz w trzeciej odsłonie Too Hot to Handle widzowie zobaczą również Polkę, która nie ukrywa, dlaczego zgłosiła się do programu i jakie ma preferencje odnośnie do mężczyzn.

Olga Bednarska
Olga Bednarska weźmie udział w Too Hot to Handle.

Olga Bednarska w Too Hot to Handle

Olga na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii i nie ukrywa, że do programu zgłosiła się dlatego, że kocha imprezować.

Cześć, mam na imię Olga. Jestem polską imprezowiczką i jestem tu, by dodać trochę wschodnioeuropejskiego smaczku. Na zdrowie!”– słyszymy w trailerze do 3. sezonu.

Zobacz także: Jak pokochałam gangstera już na Netflix! Żona Nikosia nie kryje oburzenia!

Dalej robi się jeszcze ciekawiej. Blond piękność ma określony typ mężczyzny, który nie tylko musi być tak jak ona zapalonym imprezowiczem, ale również musi spełnić jej wymagania w łóżku:

“Nie zastanawiam się dwa razy, zanim coś zrobię. Lubię spędzać miło czas, gdy jestem z kimś, imprezować, tańczyć. Jeśli jakiś gość mi się nie spodoba, na pewno mu to powiem. Nie zamierzam marnować jego czasu. Szukam kolesia, z którym będę mogła imprezować, bawić się, który będzie mnie rozśmieszał i w którym potencjalnie się zakocham… Oczywiście musi być też dobry w łóżku. Idę tam, żeby namieszać i gwarantuję, że właśnie to zrobię”.

Olga prowadzi również swój profil na Instagramie, który obserwuje już kilkanaście tysięcy internautów. To właśnie tam chętnie publikuje swoje gorące fotki. Coś nam podpowiada, że słowiańska krew może nieźle namieszać w randkowym reality-show.

Oglądacie Too Hot to Handle?

Źródło: Instagram Olgi Bednarskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz