“Top Model 10”: Piróg przywrócił jednego uczestnika! Odpadła faworytka!

11 listopada 2021
Przez: : M.S.

Aspirujący modele wybrali się do Pragi, by wziąć udział w Fashion Weeku. Komu poszło najsłabiej i kto nie weźmie udziału w pokazach? Odpadła faworytka widzów, a Michał Piróg przywrócił jednego z uczestników!

Fashion Week w Top Model 10

W poprzednim odcinku z programu odpadli Ola i Arek i nie dostali szansy wyjazdu do Pragi. W Fashion Weeku natomiast wzięło udział szczęściu uczestników: Julia, Kacper, Weronika, Mikołaj, Nicole oraz Dominika.

Podczas pierwszego zadania, przyszli modele i modelki zostali podzieleni w pary i sami mieli zrobić zdjęcia, które miały być zainspirowane czeskimi gwiazdami: Heleną Vondrackową, Karoliną Pliskową oraz Evą Herzigową. W tym zadaniu zdecydowanie najlepiej poradzili sobie Mikołaj i Weronika, którzy dostali uznali jurorów.

Później przyszedł czas na castingi. Uczestnicy ostali podzieleni na dwie grupy: Dominika, Weronika i Kacper oraz Mikołaj, Julia i Nicole. Do atelier Vandy Najdy jako pierwsza dotarła grupa Nicole, druga natomiast pomyliła adresy.

Podczas castingów nie najlepiej radził sobie Kacper, który wyraźnie był zestresowany. Czuł barierę językową i nie potrafił podejść do zadań na luzie. Ponadto okazało się, że model zapomniał kompozytki, która zawierała informacje o jego wymiarach. Całą sytuacją podirytowana była Weronika, która stwierdziła, że nikt nie będzie wiecznie prowadził Kacpra za rękę, gdyż każdy walczy o siebie.

Kolejne castingi również nie sprzyjały zarówno Kacprowi, jak i Weronice. Podczas jednego z nich, okazało się, że Zoń jest za niska, co bardzo zdenerwowało przyszła modelkę.

Najlepiej na castingach poradziła sobie Nicole, która wygrała aż sześć castingów. Julia weźmie udział w pięciu pokazach, a Dominika i Mikołaj d dwóch. Najgorzej poszło Weronice i Kacprowi, którzy wygrali po jednym castingu.

Następnie modele i modele wzięli udział w sesji zdjęciowej w helikopterze. Tym razem to Julia nie czuła się w tym zadaniu komfortowo.

Michał Piróg przywrócił uczestnika!

Podczas panelu jurorskiego, dotychczasowym oceniającym towarzyszyła top modelka Daniela Pestova. Jury zdecydowało, że najgorzej w minionym tygodniu poszło Weronice i Kacprowi i to oni muszą pożegnać się z programem. Michał Piróg skorzystał ze swojego przywileju i zdecydował się przywrócić Kacpra. Ostatecznie to Weronika odpadła z Top Model 10.

Zgadzacie się z decyzją jury?

Kto odpadł na Fashion Week?
Weronika Zoń z Top Model 10

Źródło: tvn, Instagram Top Model

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz