Połącz się z nami

„Top Model 10”: Pokaz na ulicach Warszawy, wyjątkowi goście. Odpadła faworytka!

Kto odpadł w 7. odcinku Top Model 10?

Rozrywka

„Top Model 10”: Pokaz na ulicach Warszawy, wyjątkowi goście. Odpadła faworytka!

Kolejny odcinek Top Model za nami. Tym razem z programem pożegnała się jedna z faworytek! Kto odpadł w 7. odcinku Top Model 10?

Co było w 7. odcinku Top Model?

W poprzednim odcinku programu nie brakowało emocji. Wiele kontrowersji wzbudziło zachowanie Olgi, która nie szczędziła słów krytyki pod adresem swoje partnera podczas sesji. Co więcej, na panelu jurorskim skrytykowała Kacpra jeszcze mocniej, twierdząc, że źle się jej współpracowało z modelem, gdyż śmierdziało mu z ust. Jej zachowanie oburzyły zarówno pozostałych uczestników Top Model, jak i widzów, którzy nie szczędzili uczestniczce słów krytyki.

Zobacz także: Olga Król tłumaczy się z upokorzenia Kacpra

W 7. odcinku przyszli modele zmierzyli się w kolejnych konkurencjach. Tym razem na uczestników czekało spektakularne wydarzenie. Przyszłym modeli wspierał podczas tego wydarzenia gość specjalny Dawid Sadoch, który prężnie działa w branży modelingu. Modele i modelki wzięli udział w pokazie w centrum Warszawy, a na tę okazję zamknięto ulice i most nad ulicami Jana Pawła, Chałubińskiego oraz Alei Jerozolimskich. Dla utrudnienia zadania, w drugiej części pokazu uczestnicy wystąpili we wrotkach. Całe wydarzenie zakończyło się koncertem Smolastego.

Najlepszymi w tej konkurencji okazali się Sophia, Julia i Kacper, którzy wygrali sesję wizerunkową dla znanej marki modowej.

Kto odpadł w 7. odcinku Top Model?

Jednak to nie był koniec modowych zmagań aspirujących modeli i modelek. W kolejnym zadaniu uczestniczył kolejny gość specjalny Ralph Kamiński. Artysta przygotował dla uczestników krótkie scenki, które modele musieli odegrać.

Ralph przyznał, że najciężej było wydobyć z Olgi energię:

„Jakoś najciężej było mi wydobyć z niej tę energię takiej naturalności, bo niektórzy uczestnicy po prostu przychodzą i są zaskakujący”

Najlepsi natomiast w tym zadaniu okazali się Dominika i Mikołaj. Najgorzej natomiast wypadła Olga Król i to ona musiała opuścić program w 7. odcinku Top Model.

Olga Król odpadła z Top Model 10
Olga Król Top Model 10

Spodziewaliście, że Olga odpadnie z Top Model?

Źródło: tvn, Instagram Top Model

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry