”Top Model 11”: Metamorfozy doprowadziły uczestników do łez!

28 września 2022
Przez: : M.J

Metamorfozy w Top Model są nieodłącznym elementem tego programu stacji TVN. W 11. edycji po tym, jak kandydaci na modeli i modelki zameldowali się w domu Top Model, przyszedł czas na zmiany. Jak zawsze nie brakowało emocji, a zmiany fryzur wywołały łzy u niektórych uczestników.

11. edycja Top Model

Top Model powrócił na nasze ekrany. Po raz kolejny poznaliśmy wiele osób, które chciały swoje życie związać z modelingiem. Niemniej jednak tylko nielicznym udało się przejść do głównego etapu programu. W drugim odcinku dowiedzieliśmy się, kto tym razem został posiadaczem Złotego Biletu. Osoba ta automatycznie trafił do domu Top Model. Aleksandra Helis zachwyciła jurorów do tego stopnia, że jako jedyna nie musiała brać udziału w bootcampie.

ZOBACZ TAKŻE: “Top Model 11”: Ukraińcy zaproszeni na castingi! W sieci zawrzało

Tym razem potencjalni kandydaci na modeli i modelki musieli zachwycić podczas bootcampu nie tylko jurorów, ale również Peymana Amina, który jest właścicielem międzynarodowej agencji modelingowej. Po wielu emocjach do domu Top Model ostatecznie trafili: Adrian Nkwamu, Michalina Wojciechowska, Filip Ferner, Weronika Pawelec, Marcelina Zetler, Martyna Kaczmarek, Natalia Woś, Borys Barchan, Karolina Kuracińska, Maciej Skiba, Krystian Embradora, Klaudia Nieścior, oraz Adriana Hyzopska.

ZOBACZ TAKŻE: ”Top Model 11”: Były chłopak Marceliny Zawadzkiej powalił Joannę Krupę na kolana! Co za przystojniak!

Przed uczestnikami teraz największy test. Będą musieli nie tylko wykazać się podczas sesji fotograficznych i pokazów mody, ale również wykonać inne zadania, które przygotowała dla nich produkcja. Po wprowadzeniu się do domu Top Model pierwszym testem są metamorfozy. Komu to wyzwanie sprawi najwięcej trudności?

Metamorfozy w Top Model 11

Można śmiało powiedzieć, że metamorfozy są jednym z najbardziej przełomowych momentów w tym programie. W zapowiedzi, która pojawiła się na oficjalnym profilu Top Model, możemy zobaczyć, że nie wszyscy byli zadowoleni ze swojego nowego wyglądu.

Uczestnicy wraz z jurorami spotkali się w salonie fryzjerskim Marka Sierzputowskiego. Nie da się ukryć, że wizerunek ma ogromny wpływ na karierę w świecie mody. Po raz pierwszy uczestnicy spotkali się również ze zdobywczynią Złotego Biletu. Byli bardzo ciekawi, jak wygląda osoba, która najbardziej zachwyciła jurorów. Jak przebiegną metamorfozy? O tym przekonamy się już w środę 28 września o godzinie 21:35 w TVN.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej