Połącz się z nami

Top Model 8! – Klaudia El Dursi pozowała dla Playboya!

Moda i uroda

Top Model 8! – Klaudia El Dursi pozowała dla Playboya!

W ostatnim pełnym emocji odcinku programu „Top Model 8” Klaudia El Dursi otrzymała ZŁOTY BILET.
Jak się okazuje w przeszłości modelka pozowała dla…PLAYBOYA! Tego nie spodziewał się nikt!

View this post on Instagram

#summertime ☀️?

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Top Model 8! – Klaudia El Dursi pozowała dla Playboya!

Klaudia El Dursi to 30-letnia modelka. Urodziła się w Polsce, jednakże swoją niebanalną urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Libii. Klaudia to bez wątpienia jedna z najładniejszych kobiet ostatnich edycji. Co ciekawsze w życiu prywatnym jest matką dwójki dzieci, a z zawodu krawcową! Niebanalna uroda, piękna sylwetka i seksowne kształty bez wątpienia otworzą jej furtkę do modelingu. Sama o sobie przyznała:

„Modeling to moje niespełnione marzenie. Bardzo szybko zaszłam w ciążę, […] a teraz przyszedł czas na mnie!”

Klaudia nie była pewna swojego występu w programie. Swoje obawy tłumaczyła wygórowanym wiekiem. Bała się, że to zdyskwalifikuje ją na wstępie. Jak się jednak okazuje kobieta rozkochała w sobie jury, a szczególnie Joannę Krupę, która zachwyciła się Klaudią do tego stopnia, że podarowała jej „złoty bilet”, dzięki któremu kieruje się ona od razu do domu modelek i omija etap Boot Campu – więcej pisaliśmy o tym TUTAJ. Krupa wyznała:

„Pierwszy raz w sezonie jest złoty bilet i ty go dostajesz. Jedziesz prosto do domu modelek.”

Top Model 8! – Klaudia El Dursi pozowała dla Playboya!

Klaudia jednak nie powiedziała w programie całej prawdy o samej sobie! „Pudelek” dotarł do bardzo interesujących informacji na temat „skromnej” i „wstydliwej” Klaudii. Okazuje się bowiem, że jej przeszłość jest bardzo ciekawa i okaże się dla Was dużym zaskoczeniem! Bowiem Klaudia El Dursi to była modelka Playboya! Pozowała do naprawdę odważnych i seksownych sesji. Dodatkowo modelka występowała w teledysku Meza oraz w różnych wyborach Miss.

Dlaczego kobieta ukryła swoją przeszłość? Ta informacja pozostaje wielką niewiadomą! Trzeba jednak przyznać, ze swoją urodą szybko zyskała sobie masę fanów i zapewne szybko zabryluje w świecie modelingu!

Jak podoba się Wam zwyciężczyni „złotego biletu”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry