Połącz się z nami

„Top Model 9” Internauci oburzeni werdyktem jury! Kogo chcą w finale?

Rozrywka

„Top Model 9” Internauci oburzeni werdyktem jury! Kogo chcą w finale?

W ostatnią środę poznaliśmy finałową czwórkę, która powalczy o główną wygraną w programie. Z werdyktem jury jednak nie zgadza się część widzów. „Top Model 9” Internauci oburzeni werdyktem jury! Kto według nich powinien znaleźć się w finale?

Ostatni odcinek „Top Model” obfitował w wiele emocji. Podczas Fashion Week wyłonionych zostało dwóch finalistów 9. edycji „Top Model”. Jednak to nie wszystko, co czekało widzów. Po powrocie do Polski szansę na finał otrzymali uczestnicy, którzy ze względów zdrowotnych nie pojechali do Aten. Wśród nich jurorzy wybrali kolejnych dwóch finalistów.

Finał „Top Model 9”

Już za kilka dni widzowie poznają kolejnego zwycięzcę „Top Model”. Obecna edycja to już dziewiąta odsłona popularnego programu, dzięki któremu drzwi do kariery w modelingu otworzyły się dla wielu modelek i modeli.

18 listopada, po pobycie uczestników w Grecji oraz specjalnym zadaniu dla uczestników, którzy z powodu zakażenia koronawirusem nie pojechali do Aten, widzowie poznali finałową czwórkę. O finał w 9. edycji „Top Model” powalczą dwie modelki oraz dwóch modelów. Weronika i Mikołaj awansowali do finału po udanym wyjeździe na Fashion Week, natomiast Patrycja oraz Dominic dołączyli do grona finalistów po specjalnej sesji, która odbyła się po powrocie do Polski.

Zobacz: „Top Model” Poznajcie finalistów 9. edycji! Kto wygra?

„Top Model 9” Internauci oburzeni werdyktem jury!

Już 25 listopada poznamy kolejną lub kolejnego Top Model. O główną nagrodę, czyli kontrakt z agencją modelek i modeli, okładkę Glamour oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy, powalczy czwórka uczestników: Weronika, Patrycja, Mikołaj oraz Dominic.

Z decyzją jurorów nie zgadza się wielu internautów, którzy zgodnie twierdzą, że w finale zabraknie jednego z uczestników, który zdecydowanie zasługuje na wygraną. Wśród finalistów „Top Model 9″ nie znalazł się m.in Mariusza, co nie spodobało się wielu fanom programu. Internauci oburzyli się werdyktem jurorów, a w komentarzach na oficjalnym profilu programu zawrzało:

„Szkoda ze Mariusza nie ma :(„

„Brakuje Mariusza 😢😢, jak mogliście”

„Zabrakło mi Mariusza ❤️”

„Mariusz powinien wejść zamiast Patrycji. I byłoby sprawiedliwie.”

„⚠️ BRAKUJE MARIUSZA ⚠️”

Podzielacie zdanie internautów? Też brakuje Wam Mariusza?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry