”Top Model”: Berliński projektant nie zostawił suchej nitki na głuchej uczestniczce show! W sieci zawrzało!

20 października 2022
Przez: : M.J

W ostatnim odcinku Top Model uczestnicy musieli pokazać swoje umiejętności podczas pokazu mody znanego berlińskiego projektanta. Designer na koniec zdecydował się podsumować każdego z uczestników i nie szczędził ostrych słów w stronę Weroniki Pawelec, która najwyraźniej również podpadła widzom.

Weronika Pawelec w ogniu krytyki

W ostatnim odcinku show stacji TVN mogliśmy zobaczyć, jak uczestnicy programu radzą sobie na wybiegu. Tym razem musieli jak najlepiej zaprezentować się w kolekcji berlińskiego projektanta, który nie omieszkał na końcu podsumować kilku osób.

ZOBACZ TAKŻE: „Top Model”: Niebezpieczne zadanie zszokowało widzów. Po wypadku uczestniczka trafiła do szpitala

Designer skupił swoją uwagę na Weronice Pawelec, która, choć podołała zadaniu i pięknie zaprezentowała się na wybiegu, to swoim zachowaniem na backstage’u podpadła jurorom oraz projektantowi. W gorzkich słowach podsumował jej zachowanie i jak podkreślił, zachowała się nieprofesjonalnie, co może sprawić, że nikt nie będzie chciał z nią współpracować.

„Na backstage’u była nieznośna. […] Można mieć wątpliwość dotyczącą ubrań. Mogą ci się nie podobać, ale ja nie muszę tego wiedzieć”- podsumował Weronikę Pawelec.

Nie tylko on zauważył, że dziewczyna ma problem z opanowaniem swoich emocji. Pozostali uczestnicy postanowili również postanowili udzielić koleżance z programu kilku rad.

„Ty serio popracuj nad tym, bo to nie jest pierwszy raz. Jeśli ty się tak zachowujesz, to później ludzie nie będą chcieli z tobą pracować”.

Weronika Pawelec podpadła widzom Top Model

W sieci momentalnie zawrzało. Pod filmikiem, na którym projektant gani uczestniczkę Top Model wielu widzów również dało upust swoim emocjom.

“Z takim podejściem to nikt nie będzie chciał z nią pracować “

“No Weronika nieładnie… Jak można komentować ubrania, w które mamy się ubrać na pokaz… Brak słów.”

Choć to nie pierwszy raz, kiedy ktoś ma zastrzeżenia do zachowania Weroniki, to dziewczyna nadal walczy w programie. Być może pozwoli jej to pokonać własne słabości.

Co myślicie o zachowaniu Weroniki?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej