„Top Model”: Nicole ostro podsumowała zachowanie Adama. Czy jej serce jest już zajęte?

5 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Adam, który w programie Top Model mocno zżył się z Nicole, w finałowym odcinku wyznał, że nic nie łączy go z 19-latką, a co więcej, były uczestnik programu nawet nie kibicował koleżance w drodze do zwycięstwa. Finalistka Top Model w rozmowie z Obcas.pl powiedziała, co sądzi o słowach Adama oraz zdradziła, czy aktualnie jej serce jest zajęte.

View this post on Instagram

A post shared by Nicole (@nicoleakonchong)

Top Model 10

Za nami wyjątkowo emocjonujący finał Top Model. Po wielu tygodniach zmagań widzowie wyłonili zwyciężczynię 10. edycji reality-show, w którym uczestnicy marzący o wielkiej karierze w branży modowej, mogą spełnić swoje pragnienia.

Decyzją jurorów w finale jubileuszowej edycji Top Model tym razem znalazły się wyłącznie dziewczyny. 24 listopada widzów, jak i samych uczestników czekały ostatnie chwile z programem i to właśnie tego dnia poznaliśmy kolejną osobę, która zdobyła tytuł Top Model, nagrodę pieniężną, kontrakt z agencją modelek oraz zdjęcie na okładce prestiżowego magazynu.

Zwyciężczynią 10. edycji Top Model została Dominika Wysocka, ale nie da się ukryć, że jedną z największych faworytek tego sezonu była Nicole Akonchong, która ostatecznie decyzją głosów widzów w finale zajęła 2. miejsce.

Zobacz także: Nicole podsumowała finał Top Model.

Fani reality-show, którzy uważnie śledzili odcinki zakończonego już sezonu Top Model, zauważyli, że w programie Nicole bardzo dobrze dogadywała się z Adamem Lochyńskim. Uczestnik reality-show, który tak jak i ona zamieszkał w domu modelek i modeli, nie ukrywał zainteresowania Nicole i bardzo zabiegał o jej względy. Niespodziewanie podczas finału Top Model chłopak powiedział do kamer, że nic już nie łączy go z Nicole i nawet jej nie kibicuje.

Nicole jest już zakochana?

Słowa Adama w finale Top Model mocno zaskoczyły widzów, którzy spodziewali się, że uczestników reality-show połączy coś więcej po programie. Postanowiliśmy porozmawiać z Nicole i zapytać, co sądzi o całej sytuacji z Adamem. Finalistka Top Model w rozmowie z Obcas.pl potwierdziła, że faktycznie nic nie łączy ją z Lochyńskim, jednak nie ukrywała zaskoczenia tym, że Adam, który kibicował jej przez wiele tygodni, w ostatnim odcinku zmienił zdanie.

Nie mam wiele do powiedzenia w tym temacie, ponieważ zgadzam się z tym, co on powiedział, że nic nas nie łączy. Zaskoczyło mnie to, że mi nie kibicował, gdyż cały program jego zdanie było odwrotne”.

Adam Top Model
Adam Lochyński

Okazuje się, że nieudana relacja z Adamem nie sprawiła, że Nicole zamknęła swoje serce na uczucie. Akonchong w rozmowie z reporterką Obcas.pl zdradziła, że aktualnie ma chłopaka i mimo iż staż tego związku nie jest długi, jest bardzo szczęśliwa.

„Tak, mam chłopaka. Jest to dość świeży związek, ale sprawia, że jestem szczęśliwa”.

Czy po programie Nicole utrzymuje kontakt z pozostałymi uczestnikami Top Model? Okazuje się, że modele i modelki zakończonej edycji reality-show świetnie się dogadywali i starają się pielęgnować przyjaźnie, które narodziły się w programie.

„Uważam, że w 10. edycji Top Model była super ekipa. Wszyscy się super zgraliśmy i polubiliśmy. Nawet po programie wszyscy utrzymujemy kontakt. Wiadomo, z kimś więcej, a z kimś mniej, ale najlepsze relacje mam z Bartkiem, Dominiką i Łukaszem”.

źródło: Obcas.pl/Instagram Nicole Akonchong/Instagram Top Model

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz